Svět má prý nového Elvise Presleyho. Kdo že je Stephen Sanchez?

Stephen Sanchez začal hrát na kytaru už ve svých deseti letech a první píseň složil ve svých čtrnácti. Ovlivněn byl country legendami jako jsou Johnny Cash, Willie Nelson a Dolly Parton, ale i Králem Rock 'n' Rollu Elvisem Presleym, se kterým má společné nejen své až teatrální vystupování na pódiu.

Miláček Stephen Sanchez

Svůj život a to, co prožívá, promítá do svých skladeb. Tak tomu bylo i s hitem Until I Found You. Ten se stal virálním na sociální síti TikTok takřka přes noc a trhá rekordy dodnes. Není se čemu divit, pohledný zpěvák s načesanými vlasy, zvučným hlasem a okouzlujícím pohledem trhá srdce mnohým fanynkám. To dokazují i početné komentáře jeho obdivovatelek pod videoklipem. „Chci být Georgia," říká jedna z fanynek a odkazuje na ženu, o které Stephen v písni zpívá. Píseň Until I Found You se umístila v několika žebříčcích po celém světě na vysokých příčkách. Není možné, abyste tento hit neznali. Možná jen ještě neznáte jméno, kterému patří onen zvučný hlas.

Rabih Kayrouz: Vycházející módní hvězda, o které všichni mluví

elle.cz

Je jako přízrak Elvise Presleyho

Jeho hudba připomíná tu z 50. a 60. let, ale smíšenou dohromady s tóny milénia. Je to jako kdyby se hity Elvise Presleyho potkaly se songy Leony Lewis, která je mu dle jeho slov také inspirací. Část písně Evangeline je složena ze skladby Honey z roku 1968 zpěváka Bobbyho Goldsboro. Tento hit prodal přes milion kopií ve Spojených státech a umístil se na vysokých příčkách v hitparádách. Jeho velkou fanynkou je i modelka a influencerka Sofia Richie. Sofia, dcera hudebníka Lionela Richieho, měla to štěstí, že jí sám zpěvák zazpíval na svatbě její milovanou a již zmiňovanou píseň Until I Found You pozměněnou tak, že vlastně zpěvák zpíval o Sofii samotné. I Sofia přispěla globálnímu úspěchu hudebníka.

Věří v něj i Elton John

Stephen Sanchez se stal i hvězdou koncertu Eltona Johna v Glastonbury, kam ho přizval na pódium a dal mu podle jeho slov šanci se ukázat. I Elton John je totiž velkým podporovatelem nadějného hudebníka. Fanoušci Sanhezovy koncerty popisují jako magický zážitek, který jim umožňuje přenést se do jiného světa. Na koncertě tohoto pohledného mladíka se totiž můžete vydat na cestu zpátky v čase. Stephen Sanchez je právě na turné po Austrálii, do Česka se bohužel ještě nechystá. Tak snad se nám poštěstí na dalším turné. A co jste o tomto zpěváku určitě nevěděli? Pro americký časopis Billboard se zmínil, že jednou by chtěl mít farmu s krávami a vyrábět víno. Inu, upřímně doufáme, že svůj poustevnický sen nechá ještě chvíli ladem. My totiž chceme slyšet víc!

Inspirují mě silné ženy, které si jdou za svým snem, říká zpěvačka Zea

elle.cz

Zdroj: Wikipedia, stephensanchez.com