REKLAMA

V hledáčku Evy McMahon: jak bydlí influenceři?

REKLAMA

Dávno již neplatí, že na blogy a instagramové účty se chodí lidé inspirovat jen v módě či nových trendech líčení. Influenceři na sociálních platformách nabízí obrovský mix od cestování, vaření, mateřských zkušeností a v neposlední řadě také bydlení. A to já osobně miluji! 

Denně se kochám novými nápady z celého světa, jak vylepšit bydlení a moc fandím všem, kteří si pořídili (nebo to teprve mají v plánu) své domy snů. Nákup nemovitosti je skvělá investice a je fantastické vidět, že blogeři už nepřemýšlí jenom o další "IT" kabelce, ale investují své vydělané peníze do něčeho permanentního, co bude investicí na několik let, či dokonce na celý život. 

Upřímně bylo těžké vybrat, koho do dnešního článku zařadit, protože tohle by mohlo být zcela jistě pravidelnou rubrikou. Tentokrát jsem pro vás vybrala tři skvělé ženy, které mají odlišné bydlení a každá pochází z jiné země. Doufám, že se pro vás stanou stejnou inspirací jako pro mě... 

BARBORA ONDRÁČKOVÁ

@fashioninmysoul

Na prohlídku prvního obydlí nemusíme až tak daleko, jelikož naše česká influencerka světového formátu Barbora Ondráčková investovala loni do fantastického bytu s výhledem, který bere dech. Byt o rozloze 120 metrů čtverečních a velká terasa je trefou do černého. Já si v jejich letech o něčem takovém mohla nechat zdát. Na svém IG profilu teď pomalu představuje moderní zařízení, které bude rezonovat mladým sledovatelům. Každý kout bytu je snem milovníků sociálních sítí a skvělý na tvoření fotografií. Barbora pracuje hodně s tóny bílé a růžové a jejím nejoblíbenějším materiálem je mramorem, jež se hodí k její celkové image. Dovedu si živě představit holčičí večírky, pyžamové party a nekonečné maratony oblíbených seriálů v pohodlí tohoto moderního bytu. Je to ideální prostor, kde Barbora může tvořit kreativní obsah pro své sledovatele.

 

Barbora Ondráčková
Info ikona
cara

JOSEPHINE FEAR

@josieldn

Josie jsem na britské blogerské scéně potkala již před mnoha lety a za posledních pár let se neskutečně vypracovala. Jsem na ni velmi pyšná. Svým dívčím a romantickým stylem si získála půl milionů odběratelů na Youtube a těší se ze spoluprací s top luxusními značkami světového formátu. Jejím snem bylo se jednou přestěhovat na venkov a to si také nedávno splnila. Její nový domov se nachazí v malebné a vyhlašené oblasti Cotswolds, kde má dům například i rodina Beckhamů. Je to kouzelné místo. A Josie v žádném případě netroškařila a investovala do památkově chráněného domu, jehož původ sahá až do středověku. Tento typ domů je v Británii chráněný zákonem a musíte zachovat co nejvíce původní vzhled. To ale dává jejímu obrovskému příbytku, který má spoustu koupelen, 800 let starý krb a mnoho dobových zákoutí, silný charakter. Je to opravdu budova snů, ke které patří velká zahrada a rozlehlý pozemek. Josie je v počátcích vybavovaní domu a snaží se vytvořit design, který je blízký její romantické duši. Já jsem se zamilovala do kuchyně ve venkovském stylu, dřevěného obložení, středověkých trámů i malebné zahrady. Videa a obsah, který momentálně Josie tvoří hltám denně.

Josephine Fear
Info ikona
cara

RACHEL PARCELL

@rachparcell

Americká blogerka, kterou možná znáte jako Pink Peonies, je známá svým vytříbeným vkusem, svou značkou oblečení a v neposlední řadě také obrovským domem s velkou dávkou luxusu. Rachel bydlí v Utahu, nedaleko Salt Lake City se svým manželem a dvěma dětmi (třetí je na cestě) a její bydlení je ztělesněním tradice a luxusu. Každý koutek vypadá jako vystřižený z časopisu o designu a moderním bydlení. Dům má šest ložnic, šest koupelen a také krásnou zahradu. Rachel je milovnice mramoru, krásných tapet a potrpí si na tom, aby dům vždy vypadal dokonale. Dokonce i pokojíčky pro její děti jsou dotažené do posledního detailu. Já můžu dodat jenom to, že i její prádelna je větší a honosnější než moje ložnice. To snad mluví za vše.

Rachel Parcell
Info ikona
cara
ELLE

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA