EBL banner

Co a kdo oblékne do Varů? Fittingy ELLE Beauty Lounge jsou za námi!

Červená, krajka, hodně flitrů a desítky metrů tylu... prostory mediální agentury 2media.cz v pražské Pařížské ulici zaplnila redakce ELLE na dva dny desítkami šatů. Přesně takovými, které se stanou stejně diskutovanou záležitostí jako filmové premiéry samotné. A my dnes už víme, jaké to budou! Těšíte se?

Určitě pochopíte, že nemůžeme prozradit, co si Jitka Schneiderová, Jenovéfa Boková nebo Elizaveta Maximová vybraly pro svůj velký karlovarský debut roku 2019. Toto tajemství si ještě pár hodin necháme pro sebe. Můžete se však spolehnout, že pod taktovkou talentované módní ředitelky ELLE, Lenky Kermes, to rozhodně bude stát za to. Vybírala totiž modely od talentovaných českých návrhářů i vyhlášených světových značek. Třeba jako ty, které najdete v Centrum Chodov a The Designers Gallery. Nás To představuje prémiové lokální i mezinárodní značky, které jsou lidem známé spíše z nákupních tříd v centru Prahy. Patří mezi ně třeba Max Mara Weekend, Karen Millen, Wolford či Hugo Boss, ale i mnohé další. 

Kdo jaké šaty nakonec oblékne? Uvidíme již zítra, kdy startuje čtyřiapadesátý ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech!

KVIFF

EBC promo