EBL banner

Příběh mých šatů na červený koberec…

Desítky metrů látky, hedvábí a krajek… Perfektní střih… Známá modelka a influencerka Nikol Švantnerová se letos zúčastní filmového festivalu v Karlových Varech v nádherných šatech. Zajímá vás jaké budou? Nás také! Jedno ale víme jistě: budou z dílny známé módní návrhářky Ivany Mentlové a jejich design bude vycházet z nového telefonu Huawei P30 Pro model Breathing Crystal, který Nikol prakticky nedává z ruky. 

Šaty inspirované designem a telefonem Breathing Crystal v barvě jasných odstínů připomínající nejčistší polední oblohu – to byla hlavní message, kterou od Nikol získala návrhářka Ivana Mentlová. Filmový festival v Karlových Varech a party s dress codem: okázalá pompéznost si letos Nikol může přijet vychutnat naprosto v klidu a možná si stihne zajít i do kina na některý z uváděných filmů, protože šaty přímo na míru bude mít vyřešené. 

Huawei

A co Nikol na novém telefonu Huawei P30 Pro nejvíc baví? Rozhodně čtyři čočky, díky kterým vznikají skvělé portrétní fotografie, a desetinásobný zoom. Výhodou je samozřejmě i perfektní focení za všech světelných podmínek, a to hlavně v noci. Koneckonců přesvědčit se budete moct sami, když budete sledovat Instagram @elleczech, na němž budeme během ELLE Beauty Lounge tento telefon testovat. 

Jakými slovy se dá popsat nový Huawei P30 Pro podle Nikol Švantnerové?

Respekt, symbióza, dokonalý společník.

Těšíte se na design šatů? My rozhodně ano! 

Již brzy je uvidíte na webu a Instagramu ELLE! 

Huawei

EBC promo