Tvář Elle Beauty Lounge Hana Vagnerová: Hvězda Hranic lásky i Varů

Talentovaná, sympatická, energická, krásná a ctižádostivá. Tím vším je herečka Hana Vagnerová, která se stala letošní hvězdou projektu Elle Beauty Lounge(dále jako EBL, pozn. red.), který redakce ELLE každoročně pořádá v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Kromě toho, že se v EBL známé ženy pod rukama těch nejlepších stylistů, kadeřníků a make-up artistů mění v přenádherné a stylové divy, je náš prostor již tradičně také místem, kde vznikají zajímavé rozhovory, ikonické snímky i hravá videa. 

Hlavní místo v EBL, v rámci 56. ročníku filmového festivalu ve Varech, tedy náleží devětatřicetileté Haně Vagnerové, která si zahrála například v divácky úspěšném snímku Matky či legendárním rodinném seriálu Horákovi. Herečka letos společně se svými kolegy a polským režisérem Tomaszem Wińskim zabojuje se snímkem Hranice lásky o Křišťálový Glóbus v sekci „Hlavní soutěž“. Pro Vagnerovou by výhra ve Varech byla životním milníkem, a to hlavně díky již zmíněné spolupráci na scénáři snímku, kde není nouze o intimnosti i lechtivé experimenty.  

„Tenhle film je pro mě velmi speciální, protože v něm nejen hraji, ale podílela jsem si i scénáři. Když jsme s Tomaszem Wińskim před sedmi lety začali tento scénář psát, jen letmo jsme si dokázali představit, jaká cesta je před námi. Rozhodně jsme neočekávali, že náš film budeme točit v době vyvrcholení světové pandemie. Tahle cesta byla tím největším dobrodružstvím mého života a být v hlavní soutěži v Karlových Varech je splněným snem. Nemůžu se dočkat, až všichni uvidíte výsledek. Děkuji za vaši podporu,“ napsala s láskou na svém Instagramu Vagnerová.  

 

Hana Vagnerová

 

Charismatická herečka bude ve Varech zářit na filmovém plátně, ale i mimo něj. Každý rok patří mezi ty nejkrásnější a nejstylovější celebrity, které se procházejí po červeném koberci, ale i na karlovarské kolonádě. Její přirozenou krásu v EBL vždy podtrhnou talentovaní odborníci, ke kterým se následně připojí i stylisté v čele s Milenou Žuravljovou. Ti i letos Haně, ale i dalším hvězdám, vyberou trendy outfity z německého módního e-shopu Zalando, který je generálním partnerem EBL.

Modely jsou vybírány tak, aby se hodily na všechny události filmového festivalu – například na slavnostní premiéru, večírek či procházku po krásném karlovarském prostředí. Vzhledem k tomu, že Vagnerová je letošní hlavní hvězdou EBL, je pravděpodobné, že jí stylisté vyberou ty nejodvážnější a nejstylovější kousky, které bezkonkurenční platforma Zalando nabízí.  

I letos se tak můžeme těšit na krásné beauty looky, fotografie, videa a příspěvky těch nejznámějších, nejtalentovanějších a nejzajímavějších slavných tváří, které si nenechají ujít Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech, ale také jedinečné zkrášlení v naší „kreativní dílně“ EBL.  

 

Hana Vagnerová
Měření