Renata Langmannová: Máma na plný úvazek s guilty pleasure

Tři slova, která se ti vybaví, když se řekne festival ve Varech? 

Zábava, zážitky a filmy. A vlastně taky alkohol (smích). 

Jaký byl uplynulý týden? Filmy, kultura nebo hlavně zábava?

Tentokrát jsem do Varů vyrazila s kamarádkou. Manžel přijel den nato, staral se o dceru a pak jsme si vyměnili role. Jinak bychom to nezvládli skloubit dohromady. S kamarádkou jsme si udělaly pohodu. Prošly jsme si centrum, podívaly jsme se, kde se co koná. Řekly jsme si, že jsme ve věku, kdy se nepotřebujeme někam a za něčím neustále honit. Takže jsme si to, myslím, velmi užily. 

V jakou filmovou postavu by ses chtěla na den proměnit?  

Úplně mi vypadly všechny filmy, které jsem kdy viděla, ale asi by to byla Vivien z Pretty Woman. To by byla úplná bomba. 

A vedle jakého fešáka by sis chtěla zahrát? Byl by to Richard Gere?

Tím bych taky určitě nepohrdla (smích). Ale mým největším oblíbencem je asi Ryana Gosling. A vůbec, těch hollywoodských fešáků, se kterými bych si ráda zahrála, je opravdu hodně.  

Jak dlouho trávíš ráno před zrcadlem? 

Snažím se čas v koupelně co nejvíc zkracovat. Moje dítě mě tam stejně moc dlouho nenechá. Každopádně zhruba strávím v koupelně asi deset až patnáct minut. 

Renata Langmannová

Máš nějakou tajnou radu, jak vypadat po ránu co nejvíc fresh?  

Samozřejmě je důležité používat dobrou kosmetiku. A taky kolagen. Je to ideální kombinace, něco dobréh na pleť a něco do žaludku.

Prozraď nám, jaký máš nejdražší kousek v šatníku...

Úplně konkrétně nevím, ale obecně dávám nejvíc peněž za kabelky a boty. To je moje guilty pleasure. Můj nejdražší kousek stál asi sto tisíc korun.

A je naopak něco, co by sis na sebe nikdy nevzala? 

Řídím se heslem nikdy neříkej nikdy, protože jsem opravdu dlouho pracovala jako modelka a vyzkoušela jsem si téměř cokoliv. Ale určitě bych si na sebe nevzala něco, co je příliš vulgární. 

A rychlý small talk. Kino či divadlo? 

Obojí (smích). 

Dabing či titulky? 

Titulky. 

Láska z pasáže či Láska nebeská? 

Asi Láska nebeská. 

Božská Dara: Na krásu nemám recept. Stačí smích a láska

elle.cz