Melancholické barvy a promyšlené doplňky. Byt u moře vás okouzlí...

Romantický interiér bytu vás zaujme mimořádně jemnou barevnou paletou, která osciluje v zemitých tónech. V prostoru převažuje bílá, odstíny teple šedé a hnědé. Světlý dojem rozbíjí tlumená zelená a tmavší akcenty přírodních materiálů. Čisté linie spolu se zvolenými odstíny v interiéru v dokonalé symbióze snoubí s přírodními materiály navozujícími pocit hřejivého domova.

Minimalistický nadčasový interiér kombinuje skandinávskou jednoduchost s moderními prvky. Zvláštní charakter bytu dodávají proutěné židle navržené Marcelem Breuerem nebo globusová lampa od značky Menu. Pozornost jistě upoutá kuchyně, která působí obzvláště útulným dojmem zvoucím k trávení více času než jen toho nezbytně nutného k přípravě večeře. Zaujme barevným akcentem zelené, která v závislosti na denní době i zvolených doplňcích v interiéru může působit jako teplý i studený odstín.

Račte vstoupit...

Polský styl

Za návrhem interiéru stojí varšavské studio MAP, které vedou interiérové designérky Marta Szczepańska a Paulina Szeroczyńska. Zakladatelky studia navazují na své předchozí projekty dalším citlivě zpracovaným interiérem v nadčasovém duchu. Dívky mají na svém kontě například návrh kanceláří s impozantní kuchyní a společnými prostory v polském hlavním městě, ale i řadu privátních realizací.

Zdroj: archiv studia MAP, Marta Szczepańska & Paulina Szeroczyńska