Vychází podzimní Elle Decoration s tématem Periferie

Čím dál častěji na okrajích českých a moravských měst vznikají unikátní stavby, které se mohou měřit s progresivní městskou architekturou. Za jednou takovou jsme se vydali do východočeského Osíku a vy teď máte jedinečnou možnost navštívit tento unikát společně s námi jako vůbec první! Architekt, sochař a galerista Martin Janda si kousek od Litomyšle vybudoval experimentální betonový dům, který slouží jako ateliér, kancelář i dílna v jednom. 

Další nadšence jsme navštívili v Ochozi na Hané, kde mladí architekti Victor Cojonaru a Nikol Chovanečková zrekonstruovali starý mlýn a teď v designové stodole pořádají svatby. O jejich plánech si přečtete jen v podzimním vydání ELLE Decoration!

Velkou pozornost věnujeme návratu modernismu – ať už se jedná o oslavu minimalismu a Bauhausu v bydlení producenta Miloshe Harajdy, inspiraci první republikou v brněnském bytě od architektů Velek, Velková, Velek nebo čerpá z cestování po světě jako naše pražská podzimní cover story o domově Niny Makelberge

 

Designblok 2020

 

Také vám premiérově odhalíme letošní talenty největší přehlídky designu u nás: Designbloku 2020. Těšte se na záběry úžasných prostor kláštera sv. Gabriela na Smíchově, špetku psychedelie a vrchovatou porci atmosféry.  

Nebude chybět ani vrchovatá porce interiérové inspirace, designových novinek a akcí, které si nesmíte nechat ujít. Nalistujte proto podzimní vydání ELLE Decoration, kde vás čeká na 124 stran výjimečné inspirace! Předplatné s dárkem a tištěné vydání až do schránky s poštovným zdarma objednávejte na tomto odkaze.

Zaregistrujte se a uvidíte všechno. VŠECHNO!
*Váš email
Zadáním e-mailové adresy souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda.