ELLEphoria: co přinesl den třetí?

Ani třetího dne festivalu krásy ELLEphoria jsme se nenudili. Na hlavním pódiu nám Zoja Čurilová Roháčová zodpověděla všechny dotazy, na které jsme se možná báli zeptat. Bavili jsme se totiž o vulvě! Popularizátorka estetické gynekologie MUDr. Zoja Čurilová Roháčová totiž hovořila o vulvách a zejména o tom, jak se dají vylepšovat z hlediska estetického, ale i funkčního, aby náš prožitek mohl být ještě lepší. Poté jsme s Lancôme zavítali do budoucnosti. Té, která čeká naši pleť, ale začíná už dnes a v naší koupelně. Aleš Jurnykl nám pak spolu se značkou Remington odhalil hi-tech péči pro zdravé vlasy. Je to totiž nadčasový trend! S Andreou Sestini Hlaváčkovou a značkou Sothys jsme si posvítili na pigmentové skvrny, s Gabrielou Peacock jsme si popovídali o longevity. Nutriční terapeutka britské královské rodiny a řady celebrit na ELLEphorii pokřtila i svoji druhou knihu Mladší za dva týdny a prozradila, jak žít déle a cítit se skvěle. 

Spolu s Danielou Zálešakovou a Angelinou Kostyshyn z iS Clinical jsme si pověděli, jak na zdravou, rozzářenou a mladou pleť. A s MUDr. Petrem Polákem z Premier Clinic jsme dlouho diskutovali nad ideálem ženské krásy. S lékařem plastické chirurgie jsme se také pobavili o tom, proč (ne)sledovat trendy v estetické medicíně. Marie Mandelíková ve jménu značky Oriflame představila trendy v péči o pleť a jejich vazbu udržitelnost – protože čistý a svěží look byl vždy trendy, ale po skončení lockdownů tento styl na TikToku úplně vybuchl! Nejen proto, jak je snadné jej vytvořit, ale i proto, že používání méně přípravků prospívá i planetě. Win win. Dění na pódiu zakončila moderátorka a influencerka Jasmina Alagič Vrbovská, narozená bosenskému otci a maďarské matce v německém Stuttgartu, která žije na Slovensku a působí i v Česku. Promluvila o vnímání krásy napříč odlišnými kulturami a spolu s moderátorkou Naomi Adachi se zamyslela nad tím, co nás spojuje a co je podstatné.

ELLEphoria, den třetí

Zároveň se mnozí z nás mohli zúčastnit znalostmi nabitých ELLEphoria masterclasses s inspirativními specialisty, kteří se o informace jali podělit. Ketrin Kostolecky spolu se Sephorou a Nars účastníkům ukázala, jak na dokonalou glowy skin. Gabriela Peacock poté, co podala inspirativní talk na pódiu, prohloubila naše znalosti právě na masterclass. Nutriční poradkyně celebrit a britské královské rodiny se podělila o osvědčené metody stravování. A pak jsme se věnovali vlasům! Creative director Jindřich Machuta z Bomtonu nám ukázal, jak se dělá domácí superfoukaná. Vytvořit milionovou foukanou i v domácích podmínkách je totiž jednoduše možné. Celý program zakončila Make-Up Artistka Janina Wierczioch ze Sephora se značkou Tarte, která nám ukázala, jak na slavnostní look. Budeme ho totiž brzy zase potřebovat.

Děkujeme všem, kdo se za námi stavili! Letošní ELLEphoria by bez vás nebyla tím, čím byla. Těšíme se zas na příští rok, kdy se spolu s vámi setkáme již po čtvrté. Do té doby budeme vstřebávat nově nabyté zkušenosti a informace!

ELLEphoria