Proč nemá Dara Rolins nikdy trému a proč jí Helen Mirren nosila kafe

Daro, co vnímáš za svůj největší úspěch?

Že jsem máma 15leté dcery Laury. To je můj největší úspěch.

Na tvých sociálních sítích nám ale nemohla uniknout jedna úžasná událost – tvůj neuvěřitelný úspěch se značkou LʼOréal Paris, kdy jsi byla vybrána jako zástupkyně Česka a Slovenska, abys reprezentovala na módní přehlídce za účasti dalších světových celebrit. Jak jsi to vnímala?

Jednoznačně jako vyznamenání, protože je to něco, co se do této chvíle nikdy nestalo. Přiznávám, že mám teď hrozně hezké období. Jsem strašně ráda, že jsem měla možnost odjet do Paříže a stát na mole s těmi největšími hvězdami. Co pro mě ještě bylo zásadní zjištění, bylo to, že všechny ty hvězdy jsou strašně obyčejné. Skromné, usměvavé, empatické… Třeba herečku Helen Mirren, která je pro mě bohyně, neustále trápilo, abych si sedla, protože jsem měla podpatky. Chtěla, abych si odpočinula, když si šla pro kávu, zeptala se mě, jestli chci taky, že mi ji přinese. Všichni se ke všem chovali jako k rovnocenným lidem a vnímali to tak, že každý, kdo tam je, reprezentuje svou zemi, ve které něco dokázal.

Výživová poradkyně celebrit Gabriela Peacock: hříchy v jídle mi nevadí

elle.cz

Máš pocit, že claim LʼOréal Paris Vy za to stojíte se tam opravdu zhmotnil? Užívala sis tam pocitu, že za to opravdu stojíš?

Ten večer byl oslavou ženské síly a uvědomění si sebe sama. Toho, že jsme jedna vedle druhé královny a každá kralujeme něčemu jinému. Přiznám se, že když jsem stála vedle Andie MacDowell, tajil se mi dech a říkala jsem si, jak neskutečný zážitek to je. Že se doma dívám na její filmy a teď jsem tu vedle ní. Všechny hvězdy se tam přitom navzájem respektovaly, podporovaly se, říkaly si, jak jim to sluší. Byl to pro mě neskutečný zážitek. A to nemluvě o tom místě (konání módní přehlídky značky LʼOréal Paris, pozn. red.)! Stát přímo pod Eifellovkou, která nad námi svítila, to bylo neskutečné.

Měla jsi trému?

My jsme tam strávili celý den a za tu dobu si člověk nějak zvykne, že u stolku s ním sedí Helen Mirren a že kolem prochází Andie MacDowell. Přišlo mi to spíš vtipné. Tréma se nedostavila, protože všichni kolem byli nesmírně přátelští a naprosto přirozeně mě vtahovali do svých rozhovorů. Helen Mirren například vysvětlovala Elle Fanning, proč musí hrát nejen ve filmu, ale také v divadle. A mě se pořád ptala na můj názor. To bylo vážně vtipné.

Kdy se cítíš silná a krásná? Propojuje se to u tebe?

Většinou se spíš cítím silná než krásná. Krásná se cítím na jevišti. Tam jsem ve svém živlu. Dělám něco, co mi je přirozené a nepřemýšlím nad tím, jestli mi sluší pravý nebo levý profil. Cítím se tam sebevědomě a mám pocit, že to, co dělám, dělám dobře a dodává mi to sebedůvěru.

Naomi Adachi: Věřím, že krásu nelze ničím definovat

elle.cz

Jak se připravuješ na své dva koncerty v O2 aréně?

Běžící pás a k tomu zpívání. O2 aréna je výrazně větší než jiné stage nebo kluby a dala mi zabrat. Na druhou stranu adrenalin během koncertu funguje tak neskutečně, že kdybych v tu chvíli měla uběhnout do Bratislavy a zpátky, dala bych to.

Když skončí O2 aréna, co budeš dělat?

Mám v plánu vypnout. Tak na dva tři měsíce se chci věnovat sobě, své rodině, své hudbě. Chci natáčet CDčko, takže pojedu do New Yorku za klukama, se kterými budu chystat nové písničky. Chvilku se budu flákat sama se sebou.

ELLEphoria potrvá až do neděle 5. listopadu. Buďte u beauty dění s námi! Více informací a vstupenky naleznete na webových stránkách festivalu krásy ELLEphoria.

ELLEphoria

Lektorka Face Yogy Simona Rydlová: botox a výplně nebudu potřebovat

elle.cz

Zdroj: autorský rozhovor