Čeká na vás někde spřízněná duše?

Jak svou spřízněnou duši poznat?

Naslouchejte své intuici, svou spřízněnou duši či soulmate tak bezpečně poznáte. V její přítomnosti je vám jednoduše dobře. Cítíte se nabití energií, ztrácíte zábrany v podobě studu a strachu být sami sebou, a to se všemi svými nedokonalostmi, náladami a zlozvyky, protože je ten druhý unese, chápe vás a často dokáže to, co vás vychyluje z vašeho středu, svou pouhou existencí a povahou vyvážit. Dalo by se říci, že spřízněné duše jsou navzájem kompatibilní a život s nimi je jednodušší.

Duše jako staří dobří přátelé

Setkání s vaší spřízněnou duší přichází často nečekaně a dokáže překvapit tím, jak rychle a zároveň nenásilně je vaše pouto prohlubováno. Ať už je to fyzická přitažlivost či oboustranné sympatie, jež vedou k seznámení, soulmates brzy zjišťují, že si rozumí snad na všech úrovních, shodnou se ve svých životních filozofiích a názorech na svět tak, jako s málokterým jiným člověkem. Brzy dokážete odhadnout, co si ten druhý myslí a vnímáte jeho emoce tak, jako by byly vaše vlastní. Pokud věříte na minulé životy, můžete důvod hledat tam. Vaše znovuspojení je právě proto tak známé a bezpečné, neboť vaše duše jsou ve skutečnosti staří přátelé.

Bylo vaše setkání s partnerem osudové? Možná je vaším dvojplamenem

elle.cz

Láska bez ega a podmínek

Spojení spřízněných duší je naplněno bezpodmínečnou láskou, vzájemnou úctou a hlubokým porozuměním. Jeden druhého dokáže rozveselit, vyslechnout, uklidnit, zbavit strachu a stresu, aniž by jej to příliš vyčerpávalo nebo měl sklon soudit, protože soulmates se vnímají v celém kontextu svého bytí, a i když spolu nejsou fyzicky na jednom místě, téměř nepřetržitě na sebe myslí (a to ne zřídka současně). Jejich duše stejně jako mysl jsou propojené a proudí mezi nimi nepřetržitě pozitivní energie. Spřízněnými dušemi mohou být i na první pohled rozdílné osoby. Kouzlo jejich spojení spočívá v tom, že se nesnaží navzájem měnit ale ani příliš přizpůsobovat a ve chvíli, kdy jsou spolu, dokáží úplně odložit svá ega. Svou jinakost vnímají jako zábavnou, zajímavou a inspirativní.

Nikdy se nevzdat

Spřízněné duše se navzájem doplňují a pomáhají si růst a mají na sebe neobyčejně pozitivní vliv, aniž by to stálo příliš práce a úsilí. Pokud jste svou spřízněnou duši již našli, víte, že jen skutečnost, že se má dobře, oblažuje i vás samotné. Ve vašem vztahu neexistují překážky, které byste nedokázali v dlouhodobém měřítku překonat. Samozřejmě můžete, jako v každém jiném vztahu, zažít krizi nebo období, ve kterém jste zcela jinak naladěni, vaše pouto je ale nezničitelné. Ztráta vaší spřízněné duše by totiž byla tak citelná, že oba vždy vynaložíte veškeré úsilí, abyste své problémy vyřešili a opět je využili k prohloubení a zlepšení vašeho vztahu předurčeného na celý život. A ne jeden.

Planety Venuše a Mars jsou ve Střelci. Co to pro nás znamená?

elle.cz

Zdroj: hackspirit.com, mindbodygreen.com