REKLAMA
REKLAMA

Jak si udržet svá novoroční předsevzetí?

Jediný soukromý objekt v areálu Pražského hradu, s nejstarší uměleckou sbírkou a původními majiteli, rodinou Lobkowiczů. Vedle obrazů světoznámých malířů, manuskriptů významných skladatelů 17.-19. století a originálních hudebních nástrojů se můžete těšit na den plný workshopů, talků a jógových i nejógových lekcí.

Kde:  LOBKOWICZKÝ PALÁC, PRAŽSKÝ HRAD

Kdy: 1. 2. 2020

Line-up: 

Basics of Nutrition

Novoroční detoxy, keto diety, zázračné čaje a další vychytávky. Markéta Gajdošová, certifikovaný nutriční poradce z institutu v Los Angeles, předá své know-how o zdravém, flexibilním stravování.

Start Now – Yoga for Beginners

Jóga vás láká, ale zajít na lekci vás děsí. Nejste dost flexibilní, nedotknete se přece ani špiček… Navíc jste radši aktivní než v klidu. Začátečnickou lekci pod vedením Kláry Pokorné a Adély Porubské běžně neuvidíte, nepropásněte tak svou šanci. Učit se má od těch nejlepších.

Yoga & Special Places

How to Keep Your New Year’s Resolutions: 

Nepít rok alkohol, cvičit či pokořit denní ledovou sprchu? O dodržování předsevzetí bude hovořit Martin Frank. 

Workshop of Happiness 

Víte, proč se říká, že čokoláda se jí na „nervy“? Kakao dělá zázraky v neurotransmiterech, které regulují naši náladu. Workshop s ochutnáváním čokolády je tak rozhodně receptem, jak do nového roku vstoupit s dobrou náladou.

RITUALS Aroma Detox Flow 

Pro milovníky aromaterapie si Daniela Bacíková společně se značkou RITUALS připravila detoxikační lekci pro vaše tělo i mysl. 

A pokud si stále myslíte, že jóga není nic pro vás, navštivte debatu „The Power of Yoga“. Proč a jak zahrnout jógu do vašeho tréninkového plánu, ať už běháte, děláte crossfit nebo jakýkoli jiný sport.  

Na stálé, ale i nové návštěvníky čekají ještě dvě lekce – M V M N T flow Adély Porubské a tradiční závěrečný YOGAGANG Kláry Pokorné. Nebude chybět ani tombola, jejíž výdělek půjde na nadaci Run With Those That Can’t. 

Yoga & Special Places
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elle - Predplatny

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA