REKLAMA
REKLAMA

Díky aplikaci Card Decks si vybudujete perfektní vztah

Mobilní telefon dokáže pěkně zavařit milostný vztah. Obzvlášť pokud je partnerem nadměrně využíván. Zkuste projednou využít ten správný potenciál chytrého telefonu a nainstalujete si aplikaci, kterou vyvinul profesor psychologie John Gottman. Jeho jméno jste možná slyšeli ve spojitosti s knihou Seven Principles for Making Marriage Work (Sedm principů spokojeného manželství). Právě v tomto světovém bestselleru jsou shrnuty všechny jeho poznatky z dlouholetých studií partnerských vztahů. 

Zažene krizi i víkendovou nudu
Největší kouzlo celé aplikace spočívá v tom, že v sobě ukrývá Gottmanovy poznatky, které psycholog shromažďoval po dobu čtyřiceti let. Rozhodně nejde o „appku“, jejíž hlavním cílem je vydělat peníze. Naopak, jejím největším posláním je, aby pomohla partnerům, kteří zažívají krizi, cítí, „že to není ono“, nebo se jenom chtějí lépe poznat. Aplikace se může stát nejen skvělým nástrojem, díky kterému otevřete citlivé téma, ale také zdrojem zábavy během sobotního podvečera. 

Aplikace se může stát nejen skvělým nástrojem, díky kterému otevřete citlivé téma, ale také zdrojem zábavy během sobotního podvečera.

Mobilní aplikace Card Decks funguje na principu otevřených otázek. Po jejím otevření se vám naskytne čtrnáct tematicky oddělených boxů s názvem Love Maps, Open-ended Questions, Rituals of Connection, Opportunity, Sex Questions to Ask a Man, Sex Questions to Ask a Woman, Give Appreciation, I Feel, Salsa (mild), Salsa (medium), Salsa (hot), Expressing Needs, Expressing Empathy, Good Listening, ve kterých se buď ukrývají otázky na vašeho partnera, nebo rady, které by váš vztah mohly povznést. Podle vašeho problému nebo třeba nálady si vyberete oblast zájmu a následně si s partnerem oboustranně pokládáte otázky. Při zodpovídání myslete na to, že nejdůležitějším předpokladem je upřímnost. Přistupujte k otázkám férově a zbytečně si odpovědi nezkrášlujte.

Jak mám aplikaci stáhnout?
V první řadě je důležité říct, že aplikace je v současné době pouze v angličtině. I přesto neztrácejte naději, neboť se základní slovní zásobou a kapesním slovníkem dokážete otázky hravě přeložit. Aplikaci můžete stahovat zadarmo, a to jak na Apple Store, tak i na Google Play. Pokud vás přístup Johna Gottmana zaujal, podívejte se na jeho stránky, kde naleznete i bližší popis samotné aplikace. 

Lásce zdar!

Autorka textu: Alžběta Dytrychová, napsáno pro www.marianne.cz

cara
cara magazin

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA