Nejužitečnější sexuální rady, které kdy dostanete

 

1. Dostaňte se do správné nálady 

Zní vám tato rada banálně? Asi byste se divili, kolik lidí jí nedbá. Dopřejte si alespoň půl hodiny před milováním, kdy se navnadíte na to, co přijde. Pusťte si hudbu, zapalte svíčky a nesoustřeďte se pouze na orgasmus svého partnera, ale i na ten svůj - to platí především pro ženy, které tuto chybu často dělají. A nebojte se začít! Pokud jste spíše stydlivý typ, klidně si dejte nějaký tajný signál, který bude znamenat, že máte chuť... Můžete třeba pouštět jeden stejný film stále dokola, který nikdy nedokoukáte. 

2. Studujte 

Zjistěte, jak se jiní uspokojují pro inspiraci. Mluvte. Dívejte se jeden na druhého při masturbaci. Ptejte se. Žádný učený z nebe nespadl a každý z nás je jiný. Proto společně s partnerem nebo sami objevujte, co vám dělá dobře. Pokud chcete něco změnit, buďte upřímní, ale jděte na to diplomaticky. Řekněte partnerovi, že milujete, pokud dělá jednu věc (doplňte dle libosti), ale druhá už vám tolik nevyhovuje. 

3. Vizuální orgasmus 

Vizuální stránka sexuálního aktu je velmi důležitá. Proto nezapomínejte i na tyto podněty. Udržujte oční kontakt, převlékněte se do odvážného prádla, odvažte se udělat striptýz, dívejte se společně na porno, dělejte to před zrcadlem... možností je spousta, ale vždy si nezapomeňte připomínat, jak moc partnera vzrušujete! Sebevědomí je totiž sexy! 

Mohlo by se vám líbit

Objekt (sexuálního) zájmu: Ženská prsa

Prsa v současném světě fungují jako jeden ze sexuálních znaků žen. Bylo tomu ale tak vždy? Je sexualizace poprsí v pořádku?
elle.cz

4. Budujte intimitu 

Čím k sobě máte blíže, tím bude i váš sex lepší - a ne, nemluvíme teď o penetraci. Dotýkejte se i mimo postel. Líbejte se denně nejen pár sekund, ale své polibky prodlužujte a užívejte si je. Soustřeďte se na pohyby svého protějšku a jděte jim vstříc. A pokud přijde na orgasmus, zkuste se k němu dostat jinak než průnikem. Používejte ruce, ústa a užívejte si to, co přijde. 

5. Nespěchejte 

Proč přeskakovat předkrm či dezert a vychutnávat si jen hlavní chod? Vždyť sex “na sucho” či dráždění přes oblečení není zrovna velká zábava. Dejte jeden druhému masáž, uvolněte se a nemyslete na nic jiného než na vaše těla. Ponořte se například do tajů tantry nebo si dejte společně horkou koupel. 

Nezanedbávejte se 

Možná již dobře víte, jak sáhnout na svou polovičku a dosáhnout okamžité reakce, ale víte, jak toho samého docílit i u sebe sama? Zkoumejte své tělo a uspokojujte se. Může to posílit vaši výdrž či nastartovat libido. Zkuste například malý experiment a masturbujte každé ráno ve sprše a zjistěte, jak se po měsíci cítíte. Nějaké změny? A věděli jste, že zhruba 70 % žen nestačí vaginální penetrace k orgasmu a potřebují i klitorální stimulaci? Pokud budete praktikovat sama na sobě, budete se cítit pohodlněji i při sexu s partnerem a nebudete se stydět dotýkat sebe sama či si říci o to, co potřebujete, abyste dosáhla vrcholu.

Mohlo by se vám líbit

„Nesmějte se mi, že s nikým nespím". Prude shaming je zraňující

Určitě jste se s ním setkali. Třeba už na základní škole, kde se vám parta spolužáků posmívala, že jste ještě s nikým nelíbali. Nebo na střední, kde tlak party sehrál roli v načasování prvního sexu. Hlavně nebýt poslední ve třídě!
elle.cz