Sedmero mužů, kterým se na jaře vyhnout!

 

Všechny jsme v zásadě uvězněny v rom-comu s postavami, které zahrnují spektrum trhačů, manipulátorů, lhářů i erotomanů. Všechny jsme je již potkaly, poznaly a máme pocit, že víme jak na ně, nebo jak se jim vyhnout. Nikdy ale není od věci znovu zamyšlení a rekapitulace. Ať jste zas o krok blíž k vašemu Mr. Big.

Vtipný cynik aka ignorant  

V počátečních fázích seznamování může být obtížné odhadnout humor protějšku, zejména v případech startovní virtuální komunikace. Dejte si proto pozor na ignoranty. Přehlížení důležitých souvislostí nemusí být za některých podmínek vtipné a s člověkem, který tímto ventiluje strach z nových věcí by vám dobře asi stejně nebylo.  

Pan budget 

V souvislosti s emancipací jsme se my ženy naučily, že nám nemusí být studno zaplatit za sebe útratu. Jenže dle obrázku ve společnosti tato síla a zároveň i rozmar učinil z mužů docela zbabělé šetřílky. Proto pozor, ať se nestanete jednou z jejich obětí. Buďte hrdá, zaplaťte svou část, když se tak cítíte, ale v nitru si houževnatě zachovejte jednu důležitou pravdu: s největší pravděpodobností se budete cítit pohodlněji při rozhovoru s mužem, který je velkorysý.  

SEXUÁLNÍ UNIVERZITA: Vše, co jste kdy (ne)chtěli vědět o penisu

elle.cz

Ten týpek ze socek  

Srdíčko střídá srdíčko, plamínek střídá plamínek. Vy víte o něm, on zas o vás. Sledujete jeden druhého na Instagramu. On se vám líbí, má pejska, je aktivní, v karanténě se naučil španělsky. Už, už jste málem skončili na rande. A s dalším vaším selfíčkem, které ani nemá být nijak hladové, spíš civilní a milé přijde další mrkající emotikon. Co v takových případech dělat? Nereagovat. Sociální sítě nabízejí pro podobné jedince geniální prostor k exhibici a zacyklení. Takový muž není pro vás.  

Nespíš?  

Hook-up kultura jednadvacátého století sice potvrdila, že i ženy mohou mít rády jen sex. Ale pozor, pokud víte, na co jste připravená, tak rozhodně nemá cenu podléhat dojmu, že ti s nimiž jste se celá ta léta prodírali bok po boku sexuální svobodou budou dobrou volbou i v případě vztahu. TEČKA! 

Nyní si můžete koupit šaty, které oblékla Julia Roberts v Pretty Woman

elle.cz

Promiň, včera jsem usnul 

Jasně, tohle je nejvíce alarmující textovka, kterou lze obdržet. Tohle rády přehlížíme. Jenže když v randění pracujete na realizacích společných chvil jen vy a druhému se tu a tam stane, že zaspí, aniž by odpověděl, znamená to, že ono pouto nemá nadějných vyhlídek. Pokuste si to včas přiznat, prosím!  

Kde je moje objetí?  

Pamatujete si ho z předchozí práce, na večírku jste možná něco zažili, ale nevíte jistě kým je. Možná proto, že to neví ani on sám. Když se pak potkáte na sítích v nočních hodinách doprošuje se objetí. Teď kroutíte hlavou, že tohle přeci nemůžeme myslet vážně. No, bohužel i na tyto případy stále ještě reaguje spoustu vzdělaných a sebevědomých žen. Není třeba dodávat komentář, když na takový typ narazíte, mazejte ze seznamu, můžete se ale slušně omluvit. Jenže i tak by vám příště mohlo ve zprávách přistát: „Kde je moje objetí?“      

Pan dickpic 

No comment!  

Sex budoucnosti: Méně vztahů na jednu noc, ale více experimentů

elle.cz