Gwyneth Paltrow radí jak na její vibrátor

 

Influencerka, která se zrodila ještě v době před influencery a prostořeká černoška v těle křehké blondýnky... I tak se někdy z nadsázky Gwyneth na sociálních sítích přezdívá. Její poslední smělý počin z kraje letošního roku? Kolekce GOOP erotických hraček, včetně (nutno přiznat) stylového vibrátoru. „Náš oboustranný vibrátor je dokonalým intimním masérem,“ stojí na stránkách GOOPu u produktu. Jeden konec má prodloužený falický tvar s možností hlubokého zavedení a hned několika stupni vibrace pro vnitřní stimulaci. Na druhé straně je zas oble tvarové zakončení pro stimulaci klitorální.

 

Mohlo by se vám líbit

Sex budoucnosti: Méně vztahů na jednu noc, ale více experimentů

Stojíme na prahu další sexuální revoluce? Výzkumy říkají, že pravděpodobně ano. Zodpovědné za ní jsou nejen aplikace pro rychlé seznámení a sociální sítě, ale také pandemie. Ta změnila náš přístup k fyzickému kontaktu, který se stal nejvzácnější komoditou i zdrojem smrtící nákazy.
elle.cz

Každý konec nabízí osm pulzujících vzorů lišící se intenzitou s jemnými a ergonomicky umístěnými ovládacími prvky pro nepřerušovanou navigaci. Jednou z velmi oceňovaných funkcí nového vibrátoru je LED indikátor životnosti baterie, který vám umožní zjistit, kolik energie vám ještě zbývá a vyhnout se nepříjemnému okamžiku, kdy vibrátor zemře, zrovna když jste.... Tým GOOP strávil vývojem produktu osmnáct měsíců a jejich cílem bylo vytvořit hračku, která by na vašem nočním stolku mohla zůstat jako solitér. I když po estetické stránce splňuje vibrátor všechny nároky, jeho tvar připomíná pomůcky s nimiž jsme se už setkali.

Přesto má Gwyneth tendenci vysvětlit ženám, jak jej používat. „U všech předmětů, které jsou spojené se sexem a erotikou se v designových řešeních snažíme odbourat stud a naopak podpořit sebe-prozkoumávání. Začínáme naslouchat odborníkům, v tomto případě jsou nejlepšími odborníky samy ženy hledající potěšení. Prostřednictvím dialogu na minulých wellness summitech GOOP Health jsme zjistili, že na trhu chybí nějaký jednoduchý a přesto efektivní nástroj. Věřím, že ho přinášíme,“ dodává k produktu sama Gwyneth.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

A co tedy Gwyneth ženám radí? 

„Následujte svoje instinkty a důvěřujte si,“ prozradila ze začátku v interview pro americkou ELLE. A na sociálních sítích dále uniká nejedna hromádka jejích rad. „Je důležité jít na věci pomalu a když už cítíte, že to máte v ruce, nebojte se to rozbalit. Není třeba si lámat hlavu s prvotním zklamáním, nikdy není vše geniální napoprvé. Je třeba k celému rituálu přistupovat jako k sexu s partnerem, kterého zatím neznáte, chceme ale aby GOOP byl vaším nejlepším partnerem. GOOP masér nenahrazuje intimní společnost. Náš produkt je určen jen vám, neusnadňujte jím práci partnerovi.“ 

Gwynteh dokonce jedné z nadšených fanynek na Instagramu GOOPu odpověděla na otázku ohledně četnosti: „Muži masturbují i několikrát denně, i když mají partnerku, vím to, s tím si starosti nedělejte.“ Podle Gwyneth prý nejlíp svou sexualitu znají jen ženy, a proto by se mělo více žen zapojit do vývoje těch nejpřiléhavějších sexuálních pomůcek. Tím herečka zadala i veřejnou výzvu pro ostatní ženy. A to nejen vývojářky.

Mohlo by se vám líbit

SEXUÁLNÍ UNIVERZITA: Vše, co jste kdy (ne)chtěli vědět o penisu

Některé kultury jej uctívají, jiné “stříhají” a další považují za symbol mužnosti. Tento úd je ale především opravdu fascinujícím pohlavním orgánem Kolik toho o něm vlastně víte? Pokud nemáte falofobii, tedy strach z penisů, čtěte dál a připravte se na pořádnou dávku nových a zajímavých informací.
elle.cz