ELLE KVÍZ: Mladí a neklidní. Poznáte dnešní hvězdy z dětských fotek?

Továrna na celebrity

Největším producentem celebrit je bezpochyby americká televizní společnost Disney Channel. Už desetiletí vídáme v pořadech z její produkce extrémně nadané děti, které se pak vydávají na cestu sólových kariér a ze kterých vyrůstají hvězdy první velikosti. I mnoho dnešních celebrit vyšlo z bran Disney Channel, a tak nám jejich dětské tváře nejsou nijak neznámé.

Dětské hvězdy Selena a Miley

Zřejmě by nás nezmátlo vidět dětský obličej Seleny Gomez, jednak proto, že ji od dětství nedělí ještě tolik let, za druhé proto, že i ona byla jednou z hvězd kanálu Disney. Působila třeba v pořadech jako Hannah Montana, Sonny ve velkém světě a především v úspěšné show Kouzelníci z Waverly, kde ztvárnila roli Alex Russo, která ji pořádně proslavila. V seriálu Hannah Montana se setkala s Miley Cyrus, hlavní hvězdou, kterou tento pořad přímo vyrobil. Pro spoustu fanoušků Miley Cyrus byl šok, když se ze sebe snažila setřást nános Hanny Montany a pořádně zdivočela. Zhubla, ostříhala se a začala se chovat tak, jak se na mladou dívku rozhodně nesluší. Ale vyplatilo se. Přitáhla k sobě ještě více pozornosti a nálepky usměvavé dívenky od vedle se definitivně zbavila.

Disney stars: Hvězdy, které dobyly hitparády i Hollywood

elle.cz

Někteří jsou stále stejní, jiní k nepoznání

Dětskou podobu nezapře třeba ani Justin Timberlake, který vypadal stejně ve svých -nácti i ve svých -ceti. Jeho zářivě modré oči a andělské blonďaté kudrny byly jeho poznávacím znamením jak v Disney Clubu, tak na pódiích s chlapeckou kapelou NʼSync. Kudrlinky sice už dávno shodil, ale až na pár vrásek navíc vypadá pořád stejně. Což se nedá úplně říct o jeho parťačce z Disney Clubu a později i velké lásce Britney Spears. Na fotkách z dětství je sice k poznání, ale během svého života si prošla mnoha zvraty a změnami, které se na ní podepsaly. Její současná image s věčně tmavě podmalovanýma rozmazanýma očima a rozcuchanými vlasy tehdejší děvčátko moc nepřipomínají.

Slavná matka, slavnější dcera. Které mladé hvězdy překonaly rodiče?

elle.cz

Jejich mladší já na scéně

U některých celebrit se na fotky z dětství nemusíme ani dívat – stačí se podívat na jejich děti a přesně víme, jak vypadaly jako malé děti ony. Třeba u dcery Reese Witherspoon si nikdy nemůžeme být jistí, jestli vidíme její dceru Avu nebo Reese zamlada. Jako mladší já vypadá i dcera Cindy Crawford Kaia Gerber. Nebýt Cindiiny pověstné pihy nad rtem, člověk by leckdy musel zapochybovat, na kterou z nich se vlastně dívá. Vyzkoušejte v našem kvízu, jestli v někdejších dětech spolehlivě poznáte dnešní dospělé celebrity.

Zdroj: Elle.cz, aktuality.sk