Rozchod roku: Svůdná Megan Fox naznačila rozpad vztahu

Megan Fox a MGK se dali dohromady v roce 2020 a od toho momentu patří mezi nejsledovanější páry vůbec. Není divu, jejich rituální konzumace krve se probírala po celém světě a jejich otevřené rozhovory vždy rozvířily vlnu debat. Zdálo se, že oba našli svůj dokonalý protějšek, ovšem chování slavné krásky naznačuje opak.

Spekulace o rozchodu

Hereččino chování na sociálních sítích v sobotu vyvolalo fámy, že se se svým snoubencem rozešli. Nejenže hvězda „Jennifer's Body“ smazala většinu svých fotek s 32letým zpěvákem – včetně příspěvku z minulého týdne oslavujícího jeho nominaci na Grammy, ale nezapomněla ani kliknout na magické tlačítko "unfollow", čímž odsledovala svého snoubence na Instagramu. To vyvolalo mezi fanoušky opravdovou paniku. 

Irina Shayk a Kendall Jenner pózovaly v nejnovější kolekci polonahé

elle.cz

Spálený dopis a smazaný účet na Instagramu

Poslední příspěvky, které Megan Fox přidala naznačují, že přišla MGK na nevěru. Jako hudební podklad použila píseň od Beyoncé „Pray to Catch Me“ z roku 2015, o které je známo, že text písně odkazuje na nevěru jejího manžela.

Fox sdílela se svými fanoušky i záběry, kde je dopis hořící v ohni a fanoušci se domnívají, že jde o dopis od jejího snoubence. Po extrémním tlaku a otázkách o vztahu se herečka rozhodla svůj účet na Instagramu smazat. Je tak zcela jasné, že se vztah (pokud ještě nějaký je) otřásá v základech.

Zdroj: Elle.com, PageSixs