Finále Schwarzkopf Elite Model Look 2019 se blíží!

Španělský sál Pražského hradu bude v úterý 27. srpna hostit 23 finalistek a finalistů soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pro Českou a Slovenskou republiku. Soutěž Elite Model Look je nejprestižnější modelingovou soutěží na světě, do které se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z více než 30 zemí.

O budoucích modelkách bude rozhodovat porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasednou například CEO Elite World Julia Haart, prezident Elite Model Management Vick Mihaci, prezident Women Management Piero Piazzi či spolumajitel agentur Elite Prague a Elite Bratislava, ředitel soutěže pro Českou a Slovenskou republiku, Sáša Jány, který dodává:

Jsem hrdý na to, že se projekt Schwarzkopf Elite Model Look stal nejúspěšnější platformou hledání nových modelingových talentů v Čechách a na Slovensku. Svědčí o tom i 22% nárust účasti v rámci letošní castingové tour v obchodních centrech.
elite

Čestnou předsedkyní poroty 28. ročníku soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR se stala supermodelka a podporovatelka nadace Alsa, Daniela Peštová: „Jsem ráda, že mohu v roli čestné předsedkyně poroty podpořit nadějné talenty na začátku jejich modelingové kariéry,  důležitou roli hraje charizma, energie, profesionalita, ale dnes i jejich prezentace na sociálních sítích.“

I tento rok se v exkluzivní přehlídce představí topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například ambasadorky projektu Schwarzkopf Elite Model Look ČR a SR 2018, Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová, vítězka světového finále EML 2013 Eva Klímková, české a slovenské topmodelky Daniela Kociánová, Linda Nývltová, Barbora Brušková, Sasha Gachulincová a vítězky světového finále EML 2014 Bára Podzimková či EML 2016 Jana Tvrdíková. 

Hlavním módním partnerem finálového večera je společnost Luxury Brand Management. Ta má ve svém portfoliu více než dvě desítky luxusních značek, jako například Bottega Veneta, Valentino, Saint Laurent, Givenchy, Alexander McQueen, Dior Homme, Versace, Balmain, Ermenegildo Zegna či v poslední době velmi populární značky Balenciaga, Off White a Vetements. Své butiky provozuje na předním pražském nákupní třídě – Pařížské ulici. V rámci večera bude prezentována i kolekce úspěšného českého návrháře Lukáše Macháčka, kterou přináší společnost Finin Group.

Elite

A POZOR!

Casting pro další ročník se uskuteční již 30.8.2019 v 15:00 hod. Bude probíhat pro všechny zájemce o modeling pořádaný agenturou Elite Prague v hotelu Ambassador.

EBC promo