Potkali jsme finalisty Schwarzkopf Elite Model Look 2021!

 

Letos budou naděje modelingu vyhlášeny ve pondělí 30.8., ve Španělském sále Pražského hradu tak, jak jsme byli v posledních letech zvyklí - naživo, ve velkolepém stylu a za přítomnosti odborníků módního průmyslu. Minulý ročník soutěže však proběhl kvůli pandemii Covid-19 online formou. 

Finalistky Schwarzkopf Elite Model Look 2021

‚‚Minulý rok jsme si uvědomili mnohé. Pod světem se zatřásla stolička a nám došlo, jak moc nám na tom projektu záleží. Pro mě je to například letos již třicátý ročník. Takže jsme do tohoto ročníku dali vše a podařilo se nám tak nasbírat výběr v podstatě za dva roky. Měli jsme taky šanci podívat se dozadu, co se nám podařilo a díky tomu na mnohém zapracovat a myslím si, že letošní ročník je velmi silný.” Ve velkorysých prostorách hlavního sálu hotelu Ambasador hovoří o letošní ročníku Saša Jány, ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look a agentury Elite Prague a Elite Bratislava. 

Mohlo by se vám líbit

Schwarzkopf Elite Model Look 2021 se blíží a my prověřili finalisty!

FInále dalšího ročníku Schwarzkopf Elite Model Look se blíží. Než se však dozvíme jméno vítěze pro rok 2021 jsme v zářijovém vydání Elle všechny finalisty prověřili exkluzivním photoshootem.
elle.cz

Změn, které přicházejí se nebojí, ba naopak, vítá je s nadšením, neboť prý pro něj a jeho tým přinášejí otevřené možnosti. ‚‚Celý módní průmysl se mění, diverzifikuje i etnicky například a nám to dává svobodu v tom, koho můžeme obsadit.‘‘

 

Finalisté Schwarzkopf Elite Model Look 2021

Za ním, ve dvou řadách nervózně i sebejistě sedí finalisté soutěže z Česka i Slovenska. Jejich rysy jsou rozmanitější, a přesto mají společného jmenovatele. Tvárnou a souměrnou krásu. ‚‚Ač nás čekají změny, já stále vidím poselství Elite Model Look v tom odkazu, jež mi předal můj mentor John Casablancas (zakladatel Elite Model Management, pozn. red.) a z něhož vzešly i velké hvězdy modelingu jako Cindy Crawford,‘‘ dodává Saša.

A kdo má šanci vyhrát? ‚‚Nejsem velký fanoušek Instagramu v modelingu, stále věřím v silný instinkt profesionálů, ale díky Instagramu se nám zase vrátil status supermodelek, takže je třeba s tímto prvkem pracovat a díky němu se posouvat a třeba skrze něho komunikovat své osobní kouzlo, protože i na něm skutečně záleží. Jen ten skutečný koktejl krásy a osobitosti sklízí úspěchy.‘‘ 

Podívejte se do našich galerií a posuďte, kdo má šanci vyhrát. My budeme na vyhlášení vše bedlivě sledovat a reportovat.  

Mohlo by se vám líbit

Martin Carev: Člověk se nesmí stresovat

Každá cesta v životě je důležitým impulzem, který nás posouvá dál. Toto poselství předává cestovatel a blogger Martin Carev. Jaká byla jeho nejdramatičtější cesta a jak odpočívá od sociálních sítí? S Martinem jsme si povídali v rámci jeho aktuální mise, coby ambasadora prestižní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2021.
elle.cz