Schwarzkopf Elite Model Look 2021 se blíží a my prověřili finalisty!

 

Španělský sál Pražského hradu bude v pondělí 30. srpna hostit 20 finalistek a finalistů soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pro Českou a Slovenskou republiku. Soutěž Elite Model Look je nejprestižnější modelingovou soutěží na světě, do které se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z více než 30 zemí. O budoucích modelkách bude rozhodovat porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasednou například ředitelka Elite London Miranda C. Speransky, ředitelka Elite Milan Elena Mansueto či spolumajitel agentur Elite Prague a Elite Bratislava, ředitel soutěže pro Českou a Slovenskou republiku, Saša Jány.

„Jsem rád, že i v době Covidu byly naše castingové aktivity extrémně úspěšné. Velmi mě těší zájem o projekt Schwarzkopf Elite Model Look, kterého castingy vyjímečně, vzhledem k jarním pandemickým opatřením, proběhnou v září po národním finále. Věřím, že objevíme nové talenty, které budou úspěšné i v oblasti sociálních médií, které dávají nové generaci modelek a modelů “silný hlas” a možnost projevit se. Snažíme se, aby nové tváře, které zastupujeme pochopily, že existuje mnoho podob krásy, a aby si uvědomovali svoji jedinečnost. Věřím, že navážou na úspěchy Hany Jiříčkové, Báry Podzimkové, Jany Tvrdíkové či Josefa Utěkala,” říká Saša Jány.

Scénu v rámci etošního ročníku navrhl renomovaný scénograf Marek Cpin. Pozvaní hosté se mohou těšit na zahraničního hudebního hosta z Paříže. I tento rok se v exkluzivní přehlídce představí topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například ambasadorka projektu Schwarzkopf Elite Model Look SR 2021, Michaela Kocianová, vítězka světového finále EML 2006 Denisa Dvořáková, vítězka světového finále EML 2013 Eva Klímková, české a slovenské topmodelky Daniela Kociánová, Barbora Brušková, Sasha Gachulincová, Stan Stanislavová a vítězky světového finále EML 2014 Bára Podzimková či EML 2016 Jana Tvrdíková. Hlavním módním partnerem finálového večera jsou butiky THE BRANDS MEN a THE BRANDS WOMEN z portfolia společnosti Luxury Brand Management, která v České republice zastupuje více než dvě desítky nejvěhlasnějších módních domů, jako například Bottega Veneta, Valentino, Givenchy, Alexander McQueen, Balmain, Balenciaga, Saint Laurent, Dsquared2, Loewe a mnoho dalších. Všechny její butiky najdete na pražské Pařížské ulici. O styling celého večera se postará hlavní stylista THE BRANDS a módní návrhář Lukáš Macháček.

Finále Schwarzkopf Elite Model Look 2019 má své vítěze

elle.cz

Agentura Elite se i tento rok spojila s úspěšnou značkou vlasové kosmetiky Schwarzkopf, která se stala hlavním partnerem a spoluorganizátorem soutěže. Vlasová kosmetika Schwarzkopf v minulosti dlouhodobě spolupracovala se světově známými celebritami, včetně topmodelek jako např. Claudia Schiffer a Heidi Klum a již poněkolikáté se stala součástí jedinečného projektu objevujícího budoucí hvězdy modelingového průmyslu.

Stabilním partnerem soutěže je značka Rowenta, která s agenturou Elite spolupracuje od roku 2006. Rowenta nabízí exkluzivní řady inovativních produktů pro péči o vlasy a tělo, které si oblíbily miliony uživatelů po celém světě. Oficiálním kosmetickým partnerem je značka The ONE od Oriflame. Dalším partnerem je lifestylový magazín Feminity. V průběhu dvou měsíců se uskutečnilo v obchodních centrech po celé České a Slovenské republice celkem 21 castingů, které přilákaly pozornost velkého množství mladých žen a mužů. Soustředění před samotným finále proběhne od 25. srpna v pražském hotelu Ambassador Zlatá Husa, kde budou zároveň finalistky a finalisté ubytováni. Před zahájením gala večera budou mít hosté možnost vychutnat si exkluzivní šampaňské G.H.Mumm.

Castingy do dalšího ročníku se budou konat ve dnech od 2. září do 15. září v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Do soutěže se mohou přihlásit slečny ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorem soutěže se pro letošní rok stal digitální kreativec a youtuber Martin Carev, který bude provázet všemi castingy.

Ze soutěže Elite Model Look organizované agenturou Elite Model Management vzejde každý rok budoucí hvězda modelingového průmyslu. Od svého vzniku roku 1983 vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Koná se ve více než 30 zemích světa a každoročně se do ní přihlásí desetitisíce začínajících modelek a modelů.

SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2021 finalisté

Prostřednictvím Elite Model Look byly objevené mnohé známé tváře z titulních stran světových módních časopisů. Soutěž pomohla odstartovat kariéry takových modelingových hvězd současnosti, jako jsou např. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Linda Vojtová (světová vítězka Elite Model Look 2000), Denisa Dvořáková (světová vítězka Elite Model Look 2006), Eva Klímková (světová vítězka Elite Model Look 2013), Barbora Podzimková (světová vítězka Elite Model Look 2014), Jana Tvrdíková (světová vítězka Elite Model Look 2016) či Andrej Chamula (světový vítěz Elite Model Look 2019).

Známe vítěze prestižní soutěže SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2020

elle.cz