Známe vítěze Schwarzkopf Elite Model Look 2021

 

Výjimečná atmosféra 

Atmosféra Španělského sálu na Pražském hradě je pokaždé velkolepá, nicméně letos byla atmosféra v jeho předsálí ještě slavnostnější. Byla totiž prosycena nadějí z návratu k hodnotám, na něž jsme zvyklí. Letošní ročník Schwarzkopf Elite Model Look 2021 byl tím třicátým. To nabízí bilanci. Na kontě toho však úspěšný tým ředitele Schwarzkopf Elite Model Look Saši Jányho nemá málo.

Takže bylo tradiční součástí vyhlášení přehlídka módních značek Valentino, Givenchy, Jacquemus, Dsquared2 a Alexander Mcqueen - z portfolia společnosti Luxury Brand Mamagement - v obsazení těch nejslavnějších stars agentur Elite Prague a Elite Bratislava. Mezi nimi nechyběly patronky soutěže Denisa Dvořákova, Michaela Kociánová a Daniela Pěstová. Mezi mnohými hvězdami, spoustu z nich se řadí i na seznam #ElleCoverStars, se objevily i Eva Klímková či Brabota Podzimková. Celým večerem provázelo charismatická Hanka Vágnerová a nonšalantní Vladimír Polívka, kteří vyhlášení odstartovali úryvkem z Nezvalovy Manon Lescaut, která svým významem (jež se rovněž dotýká krásy) posloužila jako perfektní podklad pro velkolepou show.
 

Schwarzkopf Elite Model Look 2021

 

Výherkyní pro Českou republiku se stala Amélie Konšelová. Oproti předešlým výherkyním má ostřejší, avšak o to více podmanivý výraz. Když jsme s ní mluvili po vyhlášení, zdála se být ohromená všemi zážitky, ale z očí šlo číst tvrdé přesvědčení. To o dost rozverněji působící výherkyně za Slovensko, Lenka Saturyová působí paradoxně nervózněji, avšak stejně rozhodně. Za Česko pak vyhrál z finalistů Alex Hanus a za Slovensko Patrik Vališ.

Důležitá podpora 

Projekt Elite Model Look se i tento rok spojil s úspěšnou značkou vlasové kosmetiky Schwarzkopf, která se stala hlavním partnerem a spoluorganizátorem soutěže. Vlasová kosmetika Schwarzkopf v minulosti dlouhodobě spolupracovala se světově známými celebritami, včetně topmodelek jako napr.. Claudia Schiffer a Heidi Klum a již poněkolikáté se stala součástí jedinečného projektu objevujícího budoucí hvězdy modelingového průmyslu.

“Jsem ráda, že jsme se značkou Schwarzkopf mohli být i v letošním roce generálním partnerem modelingové soutěže Elite Model Look v České republice a na Slovensku. Tak jako je Schwarzkopf synonymem pro krásné vlasy, je Elite Model Look synonymem krásných modelek a modelů, co je dokonalé spojení pro modelingovou soutěž. Navíc čeští a slovenští finalisté se pravidelně umísťují na předních příčkách světového finále, co je jen dalším důvodem proč v naší spolupráci pokračovat. Českým a slovenským vítězům a vítězkám gratuluji a přeji hodně štěstí na světovém finále i v jejich budoucí kariéře“, říká k projektovému partnerství Karolina Markiewicz-Kuskowska, ředitelka divize Beauty Care ČR a SR.

Stabilním partnerem soutěže je značka Rowenta, která s agenturou Elite spolupracuje od roku 2006. Rowenta nabízí exkluzivní řady inovativních produktů pro péči o vlasy a tělo, které si oblíbily miliony uživatelů po celém světě. Oficiálním kosmetickým partnerem se stala značka The ONE od Oriflame

Mohlo by se vám líbit

Potkali jsme finalisty Schwarzkopf Elite Model Look 2021 zblízka!

Už v pondělí proběhne slavností vyhlášení vítězů prestižní modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2021 a my jsme včera měli šanci potkat se s finalisty. Jaká je budoucnost modelingu po pandemii? A jak se mění standardy fyzické krásy v modelingu?
elle.cz

Zářivé i komorní after

Včera po skončení finále Schwarzkopf Elite Model Look se někteří hosté přemístili do restaurace Sasazu na neformální a komorní párty s názvem #seeyouatsasazu. Tato luxusní asijská restaurace je alchymií chutí, barev, vášně a designu, které společně vytvářejí okouzlující zážitek. Právě tomu neodolali například Jakub Kohák, Dara Rolins, Jitka Schneiderová či Hanka Vágnerová. Nechyběly zde ani topmodelky z agentury Elite a ani diamantové šperky v milonových hodnotách. Kráska Eva Klímková si vybrala šperky české klenotnické značky ALO diamonds. Česká Kate Moss zářila v náhrdelníku, náušnicích, hladkém diamantovém prstenu a prstenu ve tvaru orchidee a náramku.  

After party #seeyouatsasazu
Mohlo by se vám líbit

Známe vítěze prestižní soutěže SCHWARZKOPF ELITE MODEL LOOK 2020

Kdo zvítězil za Českou a Slovenskou republiku v prestižní modelingové soutěži Schwarzkopf Elite Model Look, do které se každým rokem přihlásí statisíce zájemců z více než 30 zemí světa?
elle.cz