REKLAMA

HBO připravuje tři nové projekty ze světa Hry o trůny

REKLAMA

Od té doby, co byl odvysílán v roce 2019 poslední díl Hry o Trůny, byly naše životy o něco prázdnější. Nejen, že večery ztratili magické kouzlo, ale i témata konverzace trochu vázla. Vždyť tato show se stala doslova lifestylem, předmětem častých diskuzí, a dokonce i náhodný smalltalk ve výtahu či v dopravních prostředcích se stal opět o něco trapnějším... HBO však vyslyšela naše toužebné volání po dracích a bílých chodcích! 

Studio je údajně připraveno produkovat další tři nové projekty podle fiktivního světa George R. R. Martina, a to včetně 9 Voyages, Flea Bottom a 10, 000 Ships. Zatímco poslední dva zmiňované teprve čekají na upřesnění, podle serveru Deadline bude seriál 9 Voyages rozvíjet příběh Corlyse Velaryona alias Mořského hada a jeho dobrodružství na moři. Scénáristou tohoto počinu by se měl stát po boku Martina Bruno Heller, který má již na svědomí trháky jako Řím, Gotham nebo Mentalista.  

Zpráva o nových projektech se objevila poté, co ředitel obsahu pro HBO Casey Bloys uvedl, že již mluvili i různých oblastech Martinova světa, které by chtěli rozvinout. “Martinům svět je tak velký a zahrnuje i mnoho map a spletitou historii,” uvedl Bloys.  

Zatímco na tyto tři nové projekty si budeme muset ještě nějakou dobu počkat připravovaný seriál House of Dragon, který časově předchází Hru o Trůny, by měl být hotový již v příštím roce.  

“Nejlepší na tomto prequelu je fakt, že George představil ve svých knihách opravdu bohatou historii a mnoho příběhů. Máme se tedy rozhodně čeho držet,” dodal Bloys. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA