Na jiné myšlenky vás přivedou ty nejlepší reality shows

Všichni teď trávíme většinu času doma, což u mnoha z nás znamená i více hodin u filmů a seriálů. Těch je například na Netflixu opravdu nespočet, dnes si ale posvítíme na ty nejodpočinkovější – reality shows!

Love is Blind

Love is Blind

Můžete si najít pravou lásku bez toho, abyste věděli, jak vypadá? Opravdu na vzhledu nezáleží? Na tyto otázky se snaží odpovědět série Love Is Blind, ve které se 30 single žen a mužů setkává v oddělených místnostech a jediná možnost, jak osobu na druhé straně zdi spatřit, je žádost o ruku. Světe, div se, několik párů se skutečně zasnoubí a vy tak máte šanci sledovat vývoj jejich vztahu přes líbánky v Mexiku, společné bydlení, první hádky až po samotný svatební obřad. A to vše stihnou za pouhých 38 dní. Řeknou si však své „ano“ všechny zasnoubené páry?

cara
Queer Eye

Queer Eye

Nová adaptace původní verze seriálu má za úkol jedno: změnit někomu život, a to od základu. Na pomoc přichází „Fab Five“ – Jonathan vysvětlí vše, co se týká péče o pleť a kosmetiky, díky Antonimu si vaření zamiluje opravdu každý, Bobby si vezme do parády interiér, Tan se postará o to, aby outfity byly jako vystřižené z módního časopisu a Karamo pomůže s jakýmkoli trápením. V Queer Eye rozhodně nejde jen o klasickou jednorázovou proměnu!

cara
Next in Fashion

Next in Fashion

A pokud si Fab Five zamilujete, sympatický Tan vás společně s Alexou Chung provede soutěží módních návrhářů. V každém kole mají za úkol vyrobit look, který následně prezentují špičkám v oboru. Těšit se můžete na večerní róby, originální střihy, barevné potisky a třpytivé detaily. Vítěz získá 250 tisíc USD a možnost představit svou kolekci pod záštitou Net-a-Porter. 

cara
The Circle

The Circle

Nemáte Tinder, protože se bojíte, že ne každý je tím, za koho se na internetu vydává? Právě tento fenomén rozvíjí show The Circle. 13 soutěžících se dobrovolně zavře na několik dní do izolovaného bytu a jediný způsob, jakým mohou komunikovat s ostatními, je přes sociální síť The Circle. Cíl je jediný: stát se nejoblíbenějším hráčem a vyhrát 100 tisíc USD. A dovoleno je opravdu vše: tvořit společenství, lhát, flirtovat či vydávat se za někoho úplně jiného!

cara
RuPaul’s Drag Race

RuPaul’s Drag Race

V této reality show soutěží 13 drag queens o královskou korunu a výhru v hodnotě 100 tisíc USD. V každém díle je čeká několik výzev, ať už jde o herectví, zpěv, šití nebo stand-up comedy. Navíc vždycky musí vypadat jako ze škatulky. V porotě zasedá samotný RuPaul, jeho pravá ruka Michelle Visage a do každé epizody si zvou hvězdné hosty jako například Arianu Grande, Neila Patricka Harrise nebo Khloé Kardashian. 12 sérií vás určitě na pár dní zabaví.

cara
Nailed it!

Nailed it!

Ani milovníci dortů, koláčů a muffinů nepřijdou zkrátka. V této reality show mezi sebou soupeří 3 amatérští pekaři, kteří se snaží co nejvěrněji napodobit zákusek z dílny profesionála. V sázce je 10 tisíc dolarů USD a pekařská hrdost.

cara
cara magazin

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)