Oslavte Silvestra hrami a rok 2020 bude hned veselejší

Tři, dva, jedna... házíš! Deskové hry nejsou ničím složité ani u nich často nepotřebujete moc přemýšlet. Stačí se odvázat, být kreativní a vypít pár sklenek šampaňského navíc. Cíl mají všechny velmi podobný: dovést figurku i přes všechny nástrahy až k poslednímu políčku jako první. Čekat vás bude nejen sladké vítězství, ale také uznání od vašich soupeřů. Ale znáte to – není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. My navíc dodáváme – a skvěle se bavit. Kdo je na řadě?

pa

Párty Alias, Albi, 499,- Kč

V této hře vysvětlujete ostatním spoluhráčům význam slov pomocí jiných výrazů, takže používáte například synonyma, protiklady a nápovědy. Ukáže se při ní nejen vaše slovní zásoba, ale také kreativita či to, jak druhé dobře znáte. Na prémiových polích na vás čekají i jiné úkoly: předvádění zvířat či povolání, hledání vhodných rýmů, popisování slavných osobností nebo hledání co nejvíce slov na jedno písmeno. Zábava zaručena.

 

cara
ee

Trefl EGO, prodává Mall.cz, 599,- Kč

Ukažte jak znáte své přátele a jak znáte sami sebe. Sázejte žetony na jednu z 400 originálních otázek podle toho, jak si věříte na správnost své odpovědi. Kdo má na konci hry nejvíc žetonů, zná své přátele nejlépe a vyhrává. Během této hry si nejen zasoutěžíte, ale především více poznáte své přátele a třeba i zjistíte, co jste dřív netušili. Pokud jste na večírku s lidmi, které vidíte poprvé, této hře se raději vyhněte, o to víc si ji ale užijete se svými blízkými.

cara
jj

iKnow, Albi, 549,- Kč

iKnow je hra, jež kombinuje vědomosti s taktikou. 1600 otázek ze 4 kategorií z celého světa a k tomu 4800 zajímavých nápověd. Ke každé otázce máte celkem tři nápovědy, které vás vedou ke správné odpovědi. Jen znalosti však k vítězství nestačí. Ve hře potřebujete i dobrý odhad vašich soupeřů, na jejichž znalost či neznalost sázíte! Touha riskovat spolu s novými vědomostmi vám zaručí, že deskovou hru budete vytahovat ze skříně nejen na Silvestra.

cara
jj

Jídlo s.r.o., Albi, 409,- Kč

Také milujete skvělé jídlo, dobrou zábavu a spoustu legrace? S vašimi přáteli si nyní můžete užít vše najednou díky společenské hře Jídlo s.r.o. Hra je určená opravdu každému, nezáleží, zda jste mistr vařečky, nebo jídlu fandíte jen jako strávník. Důležité je mít přehled a kolem sebe dobrý catering. Chuť budete mít díky otázkám na všechno.

Tištěný magazín

Elle cover
REKLAMA