REKLAMA

Československá krása uspěla na Tenerife

REKLAMA

Marie Sýkorová a Martin Burian, oba vítězové národního finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2018, a Jasmína Simová, vítězka za Slovensko, se na 35. ročníku světového finále Elite Model Look probojovali do TOP 15!

Finále se tentokrát konalo v exotické lokaci Kanárských ostrovů, na Tenerife.  Na toto nádherné místo se sjeli finalisté z celého světa, kteří v průběhu několikadenního soustředění trénovali chůzi a choreografii na finálový večer, absolvovali fittingy, focení s profesionálními fotografy, koučink o zdravé stravě, cvičení a představili se porotě a agentům sítě Elite. Soustředění probíhalo v luxusním komplexu hotelu Melia, v němž byli všichni také ubytováni.

Celý průběh finálového večera byl přenášen on-line. Vítězi se stali Wen Di z Číny a Maxim z Ruska. V porotě zasedli po boku prezidenta Elite Model Management Vicka Mihaciho také CEO Elite World Paolo Barbieri a CEO Women Model Management Piero Piazzi. O vlasový styling se postaral generální partner Rowenta for Elite Model Look.

Saša Jány, ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro Českou a Slovenskou republiku, říká: „Jsem nadšený, že československá krása opět zabodovala v celosvětovém měřítku, naši finalisté byli celosvětově nejúspěšnější a získali 20 procent světových garancí v hodnotě 120 tisíc eur. Gratuluji všem našim vítězům Schwarzkopf Elite Model Look.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA