Weeknd spojil síly s tvůrci Euforie. V The Idol zazáří i Deppova dcera

Televizní stanice HBO před několika dny zaujala diváky trailerem k nadcházejícímu seriálu s názvem The Idol. Krátká upoutávka ukazuje, že show Abela Tesfaye a Sama Levinsona, bude pojednávat o pozadí zvráceného hudebního průmyslu a životě excentrického vůdce kultu (The Weeknd). To však není všechno. Dějová linka se totiž bude točit i kolem jeho komplikovaného vztahu s nadějnou popovou hvězdou (Lily-Rose Depp). Její účinkování evidentně bude zlatým hřebem této nové šestidílné série. Depp, dcera legendárního herce Johnnyho Deppa, v ní plně mohla využít svůj styl, sexappael i jedinečnou krásu. Tu zdědila po své známé matce zpěvačce Vanesse Paradis

Fakt, že sexuální scény, drama i pořádnou porci napětí Levinson umí bravurně zapracovat do děje, již prokázala úspěšná show Euforie. Tu tento sedmatřicetiletý tvůrce sám napsal i vytvořil. Diváci se tak mohou těšit na další mistrovské dílo, kterému podlehne nejen mladší generace.  

Lily- Rose Depp: Hvězdná dcera s názorem

elle.cz

Něco na té Lily-Rose asi vážně je...

Díky traileru víme, že show byla natočena v luxusních hollywodských sídlech. Diváci však nebudou ochuzeni ani o scény z losangeleských silnic a mnohých klubů, kde kokain a další drogy rozhodně nejsou nedostupným zbožím. Fanoušci snímků s nádechem temna, tajemna i luxusu, si tak přijdou na své.

 „Víc, víc, víc, orgie,“ říká v ukázce jedna z postav seriálu a my se již nemůžeme dočkat, co všechno The Idol nabídne. Dychtivě budeme čekat i na to, jaké herecké výkony nám třiadvacetiletá Lily-Rose i dvaatřicetiletý The Weeknd naservírují. Na oba dva jsou kladena velká očekávání.

Lily-Rose Depp již před lety oslnila divácké publikum i náročné kritiky ve filmech Tanečnice, Planetárium, Věrní nevěrní a Král. Za své výkony ve snímcích Tanečnice a Věrní nevěrní byla nominována na prestižní francouzskou filmovou cenu César v kategorii Nejslibnější herečka. Úspěch však léta sklízí i na poli high fashion – od roku 2015 je ambasadorkou značky Chanel. Není divu, že o pohledné a slavné partnery nemá Deppova dcera nouzi. Jejím přítelem byl v letech 2018 až 2020 herecký a módní idol Timothée Chalamet. Od roku 2021 udržuje vážný vztah s hudebníkem Yassinem Steinem. Její život se však nenese jen v pozitivním duchu. Slavným rodičům pravděpodobně způsobila velké starosti svým bojem s anorexií a předčasným odchodem ze střední školy. Toto rozhodnutí učinila kvůli tomu, že se již od útlého věku chtěla naplno věnovat herectví. Po Deppovi očividně zdědila sympatie k rebelii. 

Proč nedostal Weeknd za představení na Super Bowlu ani korunu?

elle.cz

Její herecký kolega  – hudebník, producent a herec The Weeknd pokořil ještě větší mety a zaznamenal přímo velkolepé úspěchy. Nejenže získal čtyři ceny Grammy, nominaci na Oscara a zařadil se mezi nejprodávanější hudebníky i nejvlivnější osoby světa, též se může pochlubit tím, že žil zhruba čtyři roky s topmodelkou Bellou Hadid. Tedy jednou z nejkrásnějších, nejvlivnějších a nejstylovějších žen planety. V roce 2017, během jedné z několika vztahových pauz s Hadid, udržoval vztah také se zpěvačkou Selenou Gomez.

Miliony fanoušků si nezískal jen díky své pokrokové hudbě, ale také díky své zdařilé halftime show během Super Bowlu roku 2021. Abel, kterého baví mix rapu, hip hopu a melancholických melodií, patří mezi udavatele módních trendů a je mnohými označován za jednoho z nejinspirativnějších umělců.  

Kdy se stylová novinka The Idol objeví na streamovací platformě HBO Max, zatím oficiálně není známo. Má tomu však být „již brzy“.

Zdroje: Variety, ČSFD, Wikipedia Commons, Buro, ELLE.fr