Trendy a novinky na poli grilování

Grilování bez masa? Proč ne!

Pokud patříte mezi milovníky sýrů, určitě musíte ochutnat ručně vyráběný pařený sýr z kravského mléka Grilami z litovelské sýrárny Brazzale Moravia. Tahle dobrota odolává vysokým teplotám a neroztéká se jako například hermelín. proto se vám s ní bude skvěle pracovat během příprav i grilování samotného. Můžete jej předem naložit do olivového oleje s kořením či bylinkami a výborný je i v burgeru.

burger

Někdo to rád sladké

Nezatracujte sladké pochoutky a překvapte hosty něčím netradičním! Vyzkoušejte grilované ovocné špízy (hrušky, jahody, jablka, ananas, broskve, banán...), marinády s medem (například směs medu, česneku, zázvoru a sójové omáčky) či sladké omáčky, do kterých si můžete ugrilované dobroty namáčet. S brusinkami a švestkami nikdy nešlápnete vedle!

Mobil jako grilovací pomocník

Také doma stále posloucháte, že máte mobil stále v ruce? Jakmile ho použijete pro ugrilování dokonalého steaku, bude vám to odpuštěno. Stačí si pořídit gril s teplotní sondou, která je propojena s aplikací ve vašem mobilním telefonu. Jakmile steak dosáhne ideální teploty, dostanete upozornění. Pak už ho stačí jen naservírovat a sklízet jednu pochvalu za druhou.

Výměna rolí

Jistě to znáte. Pozvete na zahradu přátelé a místo toho, abyste se bavila, trávíte čas v kuchyni. Zatímco váš muž má prý plné ruce práce s rozpalováním grilu. To se ale může změnit. Příště si s ním klidně úkoly vyměňte. Díky novince EAZYBBQ gril připravíte raz dva. Stačí položit krabici do gilu, zapálit ji a do půl hodinky můžete začít grilovat první steaky.

EAZYBBQ
issue

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)