Vánoční trhy moderně a netradičně? Navštivte LEMARKET

Šperky, doplňky do bytu, dětské oblečení i delikatesy a kosmetika. To vše od pečlivě vybraných prodejců v Galerii Mánes. Již desátý ročník Lemarketu se totiž koná opět tam a není se čemu divit. Světlé a vzdušné prostory dávají designovým kouskům ještě více vyniknout. „Jako každý rok i letos klademe důraz především na poctivost a estetickou i funkční kvalitu produktů. Lemarket pořádáme již šestým rokem, proto jsme se tento ročník snažili přivést nová jména,” říká Elena Janota, zakladatelka Lemarketu.

food

Kromě nových prodejců se představí i stálice jako jsou například AG šperky, Kitchen story nebo značka Jagaia. „Navíc budete mít šanci objevit i velmi mladé značky nebo naopak ty, na které se minulé ročníky z kapacitních důvodů bohužel nedostalo, ale máme je rádi a sami si jejich produkty kupujeme,” doplňuje zakladatelka.

Rádi bychom ale veřejnosti přiblížili i již zavedená jména českého designu, na která je mnohdy nahlíženo jako na něco nedostupného.

Lemarket se otevře již podesáté, a to o víkendu 14.-15. prosince. Součástí je již tradiční food festival nebo nový zážitkový pop-up Higlights by Lemarket. „Klasický Lemarket si svou oblibu získal právě i díky konceptu, který dává možnost na stejném místě nakoupit kousky od začínajících návrhářů stejně jako paštiku od české rodinné firmy nebo zavinovačku pro miminko. Rádi bychom ale veřejnosti přiblížili i již zavedená jména českého designu, na která je mnohdy nahlíženo jako na něco nedostupného,” vysvětluje Elena Janota. Jedná se o vůbec první český shoppable apartment - kde budou designové produkty z oblasti designu i módy propojeny přímo s interiérem a to stojí za to vidět!

EBC promo