ELLE & Book Therapy: co si přečíst v měsíci srpnu

Text: Zuzana Pelková

Ani v srpnu nezahálíme. Tento měsíc je pro nás ve znamení #girlspower protože Who Run the World? Girls! Pusťte si Beyoncé (ZDE), zatancujte si ať jste kdekoliv a pak prozkoumejte knížky, které píšou o zajímavých a inspirativních příbězích žen. Jsme si 100% jistí, že vás pozitivně nakopnou. 

book

Nailed It

Marian Newman je nehtová guru. Upravovala nehty Kate Moss i Gisel, dělala reklamní kampaně Dior a Alexandra McQueena a i takové módní přehlídky jako Vivienne Westwood, Louis Vuitton a Givenchy by bez ní byly nahrané. Kniha Nailed It je zkrátka nehtová bible plná úžasných fotografií nejvlivnějších světových fotografů s detaily ze zákulisí, kterou musí mít každý milovník "nail artu" doma. 

cara
book

Helena Rubinstein, The Adventure of Beauty

Narodila se v chudé rodině v Polsku, emigrovala, vyrobila pleťový krém, do kterého se tehdy zamilovala celá Austálie, a pak vybudovala světově proslulé kosmetické impérium a stala se z ní jedna z nejbohatších žen světa. Pozoruhodný život Heleny Rubinstein v ilustrované biografi stojí za to! 

cara
book

She Explores

Ženy cestovatelky pozor! Tohle je kniha plná život měnících příběhů. Najdete v ní dechberoucí fotky z cest a příběhy čtyřiceti  žen, které žijí v dodávce, procházejí divočinu, vaří jídlo na ohni, spí pod širákem, jezdí na kole po venkově neb sbalí děti a batoh a vyráží na túru. A bonus? Must-have vychytávky, které vám na cestách nesmí chybět. 

cara
book

Shoes, Footprint: The Legacy of the World's Most Famous Designers

Milujete krásné boty stejně jako my? Tady jsou exkluzivní rozhovory s nejlepšími designérkami i designéry. Wanda Ferragamo, Miuccia Prada, Dirk Bikkembergs, Manolo Blahnik, Kumagai… 👠  Achhh!

cara
book

The logo design idea book

Plánujete mít svou firmu nebo vlastní značku? Tak to nutně potřebujete tuto knížku, protože to bez super loga v dnešní době skoro ani nejde. Inspirace od 50 mistrů designu. To chceš!

cara
book

EBC promo