ELLE & Book Therapy: Co si přečíst v prosinci?

Na policích knihkupectví Book Therapy se za posledních pár týdnů objevilo přes 300 nových knih. Všechny ale stále podléhají přísnému kurátorskému výběru, který uspokojí milovníky kvalitních a originálních publikací. Jaké knihy se v prosinci hodí jako skvělý dárek nebo budou ozdobou vaší knihovny, až se u vás sejde celá rodina? Zde je výběr Zuzany Pelkové.

Book Therapy

Images of Women II. – Peter Lindbergh

Je nádherná! Najdete v ní ikonické černobílé fotografie fotícího boha. PS: fotku polonahé Kate Moss ale na Instagram nedávejte. Zamítne vám ji. Jako nám. (smích)

cara
Book Therapy

Baltic

Estonsko, Lotyšsko a Litva začínají být poslední dobou dost hip. Tato kniha vám ukáže okolo 70 receptů tradiční i současné baltské kuchyně, které si určitě zamilujete. Začněte svůj den palačinkami Curd se zakysanou smetanou a ostružinovým džemem a naučte se, jak připravit černý chléb či lotyšské konopné máslo. 

cara
Book Therapy

The School of Life

Book Therapy je jediný branded corner The School of Life v Česku. Najdete tu knihy či kartičky s otázkami, jež pomáhají porozumět sama sobě a navigovat nás v různých životních situacích. Až vás nebo vaše blízké bude něco trápit, tak víte, kam přijít pro první řadu. 

cara
Book Therapy

Japanese erotic art

Nechte se zasvětit do tajů Shungy. 

cara
Book Therapy

Teatime

Konečně čajovny podle našeho gusta. Tato kniha vás zavede do téměř 50 fashion čajoven, které musíte znát. It's tea time! 

cara
Book Therapy

EBC promo