REKLAMA

ELLE & Book Therapy co si přečíst v měsíci květnu

REKLAMA

Inspirativních knih o fashion a beauty není nikdy dost. V květnu jsme pro vás vybrali 5 novinek, které nás momentálně baví úplně nejvíc. Podíváte se s nimi do backstage. Uvidíte, jak se móda přeměňuje v umění a také se s nimi naučíte užívat života naplno. Tak na zdraví, lásku a styl!

Frida Kahlo

Frida Kahlo, Making Her Self Up

Tato kniha je fakt krásná. Frida Kahlo a její unikátní, nezaměnitelný a inspirativní styl. Intimní portrét této ženy s velkým Ž. Knihu napsala Claire Wilcoxs, šéfkurátorka oddělení módy ve Victoria and Albert Museu. 

Hair by Sam Mcknight

Hair by Sam Mcknight

Sam Mcknight je vlasový bůh. Milujeme ho. Je to jeden z nejdůležitějších a nejvlivnějších osob ve vlasovém a módním průmyslu posledních čtyřiceti let. To on stříhal princeznu Dianu, pracoval a pracuje s nejlepšími časopisy, fotografy a modelkami, získal řadu ocenění a většina módních přehlídek by bez něj vůbec nezačala. Podívejte se průřez jeho tvorbou. Jedinečná kniha, která mapuje nejpamátnější módní styly. The Hair Bible!

Ze French Do It Better

Ze French Do It Better

Jsou štíhlé, přirozeně krásné, mají dobře vychované děti a ještě k tomu umí to nejdokonalejší soufflé. Zatraceně, jak to ty Francouzky dělají? Knížka humorně popisuje, jak jim ukrást všechny jejich triky, aniž by se z nás staly snobky. Vtipný průvodce životním stylem od módy přes kuchyň až po umění svádět. Pojďme se naučit užívat si života naplno.

Martin Margiela, The Women’s Collections 1989 – 2009

Martin Margiela, The Women’s Collections 1989 – 2009

Máme spoustu fashion knížek, ale často se nás zákazníci ptají na geniálního módního návrháře Margielu. Tak tady je. Dechberoucí průřez jeho tvorbou v rozmezí dvaceti let.

Betak

Betak: Fashion Show Revolution 

Bureau Betak je Rolls-Royce mezi eventovými agenturami. Toto je monografie firmy, která již pětadvacet let stojí za většinou módních show, ze kterých se vám tají dech. Kniha vám ukáže tvůrčí proces a bezkonkurenční pohled na to, jak se móda stává uměním a obchodem. 

Book Therapy
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA