FENDI: Nová éra Kima Jonese

 

Poté, co Kim Jones debutoval před měsícem kolekcí Fendi Couture jaro/léto 2021 fashion svět netrpělivě sledoval, kam jeho kroky povedou dále. Zdá se, že se nechal inspirovat dědictvím a odkazem svého módního domu a vysmekl mu parádní poctu. Live stream přehlídky se odehrával v prostředí plném průhledných skleněných vitrín, římských sloupů i ruin, které vzdávaly hold italskému kapitolu.

 

 

Dlouhé strukturované kabáty jako by uvolňovaly napětí v třásních, unifromy kontrastovaly s hyperfeminními lehkými šatami, semišové zemité bundy získaly nečekané nové tvary a norek, hadí kůže i třpytivé neprůhledné materiály byly interpretovány famózní a neotřelou inovativní cestou. Tato moderní antická činohra se odehrávala za tónů "The Trees Grew Emotions and Died" od Cold Cave a dávala celému představení až magický nádech.

Nová kolekce kabelek z dílny Silvie Venturini Fendi skvěle doprovázela jednotlivé looky stejně tak, jako i šperky, které měla na svědomí dcera Delfine Deletrez, kreativní ředitelky šperkařského oddělení Fendi.  

 

FENDI
Mohlo by se vám líbit

Kim Jones představil svou první haute couture kolekci pro FENDI

První kolekce, kterou pro italskou značku FENDI vytvořil její nový kreativní ředitel Kim Jones, zdůrazňuje androgynní romantiku.
elle.cz