Sportmax: Óda na ženství, ležérnost a nadčasovost

Žena v kreativním podání značky Sportmax je elegantní, ale ležérní. Zastánkyně kvalitní krejčoviny, ale s moderním twistem. Její styl je ekletický, andogynní a sebevědomý. Na rozdíl od své staší sestry Max Mary se možná nebere tolik vážně. Skrze svůj šatník vyjadřuje nejen cílevědomost, ale také uvolněnost a jistou nadsázku. A to se v nové kolekci pro nadcházející podzim a zimu podařilo vyjádřit velmi povedeně. Přesvědčte se sami.

 

Celá kolekce se nese v uvolněném duchu. Důraz je na kvalitní a klasické provedení střihů, ale s novými prvky, které působí velmi osvěžujícím dojmem. Je jasné, že pro nadcházející sezónu vyměníme zkrácené délky (čehokoliv), za jejich prodloužené verze. Prodloužené rovné či zvonové nohavice s rozparkem a trika, saka, svetry v délce pod prsty působí velmi fluidním dojmem. A to nejen v módním pojetí, ale i v tom genderovém. Tato kolekce ostatně je androgynně uchopená, což už můžeme delší dobu sledovat i u jiných brandů, módních značek a návrhářů.

Splývavé modely, rozparky, asymetrie, velké košile, průsvitné looky, nařasení, vrstvení (ano, velký comeback zažívají šaty a sukně přes zvonáče), modely tón v tónu, decentní detaily peří a klasické roláky pod prodloužená saka, to vše doplněné o oversized psaníčka, 90s a lyžařské brýle a žabky na podpatku s tenkými pásky. 

Sportmax
Mohlo by se vám líbit

Max Mara: 70 let na míru

Triumfální, nezastavitelná a autentická - taková je žena Max Mara a my se jí chceme podobat. Italská značka s britským nádechem představila výroční kolekci podzim/zima 2021 na milánském fashion weeku a znovu dokázala, že je její mistrovský krejčovský um nemá hranice.
elle.cz