REKLAMA

LOEWE: Fantastická realita

REKLAMA

Španělský módní dům Loewe pod vedením irského designéra Jonathana Andersona každou kolekcí vzkvétá. Jeho tvorba se svým přesahem hravě zařadí mezi umělecká díla a není tomu jinak ani u nové ready-to-wear pro podzim 2021. 

Celou kolekcí můžeme vidět jasnou inspiraci psychedelií. Jak sám návrhář vysvětluje během prezentace, chtěl na své modely přenést koncept „terapie barvami", což nás může v této době pozvednout a pozitivně zapůsobit na naší psychiku. Velké barevné potisky a geometrické vzory ve spojení s majestátními střihy působí až snově, ostatně i to byl Andersonův cíl. Fantastický sen přetvořit v realitu, což se mu podle nás povedlo na jedničku.

„Statement dressing" nás provází celou kolekcí. Velká ramena, řasení, hravost různých střihů rukávů, výrazné výšivky doplněné o mohutné mokasíny na platformě a kotníčkové boty s velkými přezkami. A protože je Loewe značkou, která se specializuje na kožené doplňky, nesměly v nové kolekci chybět ani kabelky.

Taška Amazona, tak moc oblíbená v 70. letech, se vrátila v současnějším provedení a kožená kabelka Flamenco byla zvětšena. Kolekce také představuje nové potenciální ikony. Kabelku Goya, jenž působí jako šperk a outfit elegantně doplňuje a „náramkovou kabelku", která tvoří pomyslné spojení mezi minulostí a budoucností a dodává nám naději, že ještě někdy půjdeme na párty a takovouto kabelku využijeme. 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA