Jak byly objeveny supermodelky 90. let?

 

Avízo o nové dokumentární sérii přišlo z kreativního vedení Apple TV+ už v říjnu 2020. Série s názvem The Supermodels, která sleduje vzestup generace supermodelek devadesátých let, má ambici stát se slavností módy epických rozměrů, jež poskytne intimní pohled na to, jaké to bylo být nejslavnějšími a nejlépe oblečenými ženami na světě. Úlohu režie převzala Barbara Kopple, která je ostřílenou dokumentaristkou s ceněným válečným dokumentem Desert One na kontě. Produkčně jí vypomáhá zázemí týmu produkční společnosti Imagine Entertainment.

5 looků modelky Rosie Huntington-Whiteley, do kterých jsme se zamilovali minulý týden

elle.cz

 

Podrobnosti o nové sérii však network zatím nepřidal. Podle časopisu Variety bude show sledovat vzestup Christy Turlington, Naomi Campbell, Lindy Evangelisty a Cindy Crawfordové od konce osmdesátých let do druhé poloviny let devadesátých. Na základě informací z příspěvků na Instagramu poskytne dokusérie také sugestivní a detailní pohled na kariéru každé ze supermodelek včetně důvěrných přátelství, které je pojí a které postupně vznikalo v zákulisí těch nejvěhlasnějších módních přehlídek. 

 

KVĚTNOVÝ FASHION NEWSFEED: Aktuální zpravodajství ze světa módy

elle.cz

 

„Těším se na ohlédnutí za touto výjimečnou dobou módy, kterou jsem měla štěstí zažít a to ještě s neuvěřitelnými ženami, spolu jsme vyrostli,“ vyjádřila se k připravované show na svém účtu Christy. Naomi si pak k fotografii na Instagramu také uždíbla kus sentimentu, když napsala: „Věřím, že naše příběhy povzbudí a budou motivovat a inspirovat mladé lidi po celém světě.“ Show očekávali odběratelé už letos na jaře, ale premiéra se nakonec odkládá. proto přinášíme alespoň náplast v podobě zajímavých souvislostí toho, jak byly oblíbené supermodelky objeveny.

Jak byly objeveny populární supermodelky 90. let?
REKLAMA