Best dressed of September: které hvězdy v září oslnily svými outfity?

Září plné módy

Módou nabitý měsíc zahájil 80. ročník filmového festivalu v Benátkách, kde nám červené koberce servírovaly přehlídku klasického velkolepého půvabu ve slavnostních róbách a skvěle padnoucích oblecích. Následovalo o něco méně formální, leč o to extravagantnější udílení cen MTV a mezitím se ve vlnách pořádají světové fashion weeky, které jsou samy o sobě obrovskou módní událostí. To vše je pro paparazzi a módní fanoušky skvělou příležitostí zachytit a zprostředkovat veřejnosti módní inspiraci od těch nejpovolanějších - celebrit a jejich hvězdných stylistů.

How to style it: Maxisukně, trend podzimu 2023 a způsoby, jak ji nosit

elle.cz

Blake Lively jako Cher, Vanessa Hudgens jako skořicové latté

Tento měsíc nás opravdu okouzlila čtyřnásobná matka, herečka Blake Lively, která na přehlídku Michaela Korse pořádanou v rámci newyorského fashion weeku dorazila v tělovém obepnutém overalu posetém blyštivými zlatavými tečkami, který připomínal estetiku Cher ze 70. let. Na stejnou akci do Domino Park v New Yorku dorazila také Vanessa Hudgens, která zvolila podzimně laděný outfit s vysokými kozačkami a kašmírovým kabátem, přičemž všechny kousky včetně doplňků volila v odstínech karamelu a skořice. Jako poslední na přehlídce MK Spring 2024 zazářila módní influencerka Elsa Hosk, která svým oblečením také najela na podzimní vlnu. Dlouhý svetr přepásala širokým čokoládovým páskem a doplnila kozačkami a kabelkou ve stejném odstínu.

Trend „ošklivých bot“ drtí módní svět. 5 stylů, které jsou must-have

elle.cz

Wow, Naomi!

Poklonu musíme složit také neuvěřitelně vypadající Naomi Campbell, která se svých 53 letech má stále stejnou postavu, tvář i energii jako v 90. létech, kdy byla její kariéra na špici. Naomi ale modeling na hřebík nepověsila. Fashion weeků se účastní jako modelka i jako host. Na přehlídku Fendi v rámci italského fashion weeku oblékla smetanový řaseným kostýmem se širokými klopami na saku a k němu obula kozačky obepínající nohu v té samé barvě. Monochromatický look předvedla i Emily Ratajkowski na přehlídce Victoriaʼs Secret, která na svou kůži navlékla druhou kůži v podobě černého korzetu a kalhot do zvonu. Nohy jí prodloužily boty na vysoké platformě. Vynadívat se nemůžeme ani na královny crop topů Siennu Miller a Lily James. Sienna pod nadbíraným croptopem předvedla vyklenuté těhotenské bříško, které jako by sedělo na obláčku z nadýchané bílé sukně. Lily James oblékla šedivý svetrový crop top a k němu si vybrala bohatě nabíranou asymetrickou sukni a ballerina lodičky s mašlí kolem kotníku. Na tyto i další skvěle oblečené celebrity se podívejte v naší galerii.

Nejlépe oblečené hvězdy v měsíci září: