Kodaň nás učí experimentovat, ale zůstat stále věrní svému stylu

Pokud jste si donedávna snad mysleli, že severský styl je nutně plný barev, vyvede vás z vašeho zdání to, co je v ulicích Kodaně k vidění. Kodaň ubírá na barevných kreacích, zatímco přidává na neutrálních tónech a na pohled kvalitních materiálech.

Denim, trend roku 2024. Zamilujeme si vrstvení, patchwork i zvonáče

elle.cz

Buďte věrní svému stylu, ale experimentujte

Chcete-li si z jejích ulic přinést inspiraci, poučení z toho, co vidíme, plyne především jediné: spoléhejte na to, co vám v šatníku vydrží dlouhá léta. Na módní výstřelky beztak nemáte ve skříni dostatek volných ramínek. Jistě, čas od času je na místě experimentovat a zkusit to, k čemu jste se dříve neodhodlali. Kodaň však radí, abyste tyto módní experimenty snoubili v dokonalé symbióze s vaším osobním stylem. Zůstanete tak věrní sami sobě, ale svůj šatník o onu rozmarnou drobnost obohatíte. Jak říkáme, návod, jak na to hledejte na snímcích z Kodaně.

Chceme je, ale nemůžeme je mít. Kabelky, na které se teď stojí fronty

elle.cz

Bavte se a hrajte si

Trendsetteři, módní redaktoři, nákupčí a influenceři, ti všichni oblékli to nejlepší ze svých šatníků, mnohdy tím vzdali hold značkám, které v rámci Copenhagen Fashion Weeku prezentovaly to nejnovější ze svých ateliérů, a stali se tak inspirací pro ty z nás, kteří vše nadšeně sledujeme zprostředkovaně. Prohlédněte si to nejzajímavější, co je právě k vidění, od komfortních černých uniforem přes barevné kabáty po hravé doplňky v podobě funky kabelek a šperků. Bavte se a hrajte si, vyzýváme spolu s módními insidery z Kodaně!

Nejlepší street style z Kodaně

Zdroj: autorský článek