5 blond ikon Instagramu, které musíte sledovat i vy

Caroline Daur

Jednou z nejžádanějších blond influencerek současnosti je Caroline „Caro“ Daur. Sedmadvacetiletá Němka si v roce 2014 založila módní blog a o rok později účet na Instagramu. Díky svém módní invenci se velmi rychle stala celosvětově uznávanou módní blogerkou a influencerkou, která dnes spolupracuje se značkami jako Adidas, Dolce & Gabbana, Fendi, Valentino nebo M.A.C Cosmetics. Caro je autorkou tříměsíčního cvičebního programu @daurpower a tím pádem i majitelkou výstavní postavy. Na módních přehlídkách se tak objevuje nejen v roli čestného hosta, ale i jako modelka, např pro značky Dolce & Gabbana či Alessandru Rich. V roce 2017 získala na About You Awards dokonce titul „Idol of the Year“. Stejně vášnivě jako módu miluje i kinematografii a chodí na hodiny herectví. Na Instagramu ji sleduje uctyhodných 3,8 milionu sledujících a vy je můžete navýšit na profilu @carodaur.

Seznamte se s blond hvězdami Instagramu

Sydney Sweeney

Americká herečka a modelka na Instagramu pokořila hranici neuvěřitelných 14 milionů sledujících. Kromě sociální sítě je vidět především v rolích Emaline Addario v americkém televizním seriálu Everything Sucks!, Alice v minisérii Ostré předměty nebo Cassie Howardové v dramatickém seriálu Euforie. Sydney byla za své herecké umění několikrát nominována na nejrůznější ocenění a ve čtyřech případech dokonce nominaci proměnila ve vítězství. Přesto – nebo právě proto – že herecká i instagramová obliba Sydney neustále roste, začala trpět panickými atakami a nespavostí. Přepracování z natáčecího vypětí, kdy přes týden pracovala na natáčení jednoho seriálu, aby o víkendu pracovala na druhém, vyburcovalo její mozek do takových obrátek, že nedokázala vypnout a spát. Po terapii, kdy opustila natáčení, odložila telefon a chodila po horách se cítí mnohem lépe. Její cestu můžete sledovat na @sydney_sweeney.

Pernille Teisbaek

Dánská módní influencerka a královna minimalistických outfitů má na Instagramu téměř 1,5 milionu followerů. Zkušenosti v oblasti módy sbírala jako stylistka, módní redaktorka i fashion direktorka dánského časopisu ALT pro Damerne. Vášeň pro módu a psaní ji přivedla k sepsání knižního bestselleru„Dress scandinavian“. Ve své knize dánská Carrie Bradshaw předkládá profesionální tipy, jak vytvořit minimalistický šatník, jakým způsobem kombinovat vzory i různé materiály. Kromě módyPernille exceluje také v oblasti bytového designu. Její neokázalý severský vkus se odráží i v jejích bytových návrzích, ve kterých se snoubí elegantní jednoduchost s hřejivým hygge. Módní i bytovou inspiraci najdete na @pernilleteisbaek.

Elsa Hosk

Přední Přední švédská modelka a andílek Victoria's Secret fascinuje svou ultraštíhlou postavou a to i po porodu svého prvního dítěte - dcery Tuulikki. Právě ve spojitosti s mateřstvím sbírá na svém profilu @hoskelsa další ke svým stávajícím 8 milionům fanoušků. Nedávno se totiž neváhala vyfotit při kojení své dcery, což přijaly s povděkem především ženy, které jí děkovaly za její odvahu při propagaci přirozenosti kojení. Elsa měla před sebou slibně rozjetou basketbalovou kariéru, ale naštěstí se při řešení dilematu mezi sportovní či modelingovou kariéru rozhodla pro to druhé. Sportu ale může děkovat za svou dokonalou postavu i pevnou vůli. Možná i díky ní vynesla jako andílek Victoria's Secret na přehlídkovém mole podprsenku Dream Angels“ v hodnotě 1 milionu dolarů.
 

Emili Sindlev

Severské země jsou na blond influencerky bohaté. Emili Sindlev proslavily její nezkrotné vlnité vlasy a barevné outfity. Na svém účtu zásobuje dánská módní a beauty ikona více než třičtvrtě milionu sledujících svými barevnými outfity, střípky z cest nebo pracovních i společenských akcí. Proslavila se také účinkováním v dánské verzi pořadu Star Dance. Nejvíce ale proslula svou schopností zkombinovat nekombinovatelné. V módě se nebojí spojit kostky s květinami, pruhy s maskáčem, žlutou s fialovou nebo růžovou s červenou. Inspirovat jejím stylem se můžete na @emilisindlev.Zdroj: Wikipedia, Instagram, Elle.com