Průstřihy, asymetrie a color block. Jaké plavky jsou letos IN?

 

Tytam jsou časy, kdy se objemnější postavy bály svléknout na plovárně. Hnutí body pozitivity sice není bez chyb, ale díky němu chápeme, že nic jako „Beach body" neexistuje. Máte tělo? Tak ho vezměte na pláž. A oblékněte do trendy plavek, doporučujeme my, módní redaktoři. Plavky jsou totiž zábavný, nejen funkční, kus šatníku. Můžete je nosit nejen, když se chcete opalovat či vykoupat, ale také coby trend. Jaké jsou teď v kurzu?

Mohlo by se vám líbit

Jaké toxiny mohou obsahovat opalovací krémy?

Standardní výbava, snad i součást zdravé péče o naše tělo… Ale co vlastně do sebe vstřebáváme? Opalovací krémy jsou tak kontroverzní, jak nepostradatelné. Víte o některých skutečně nebezpečných látkách ve složení vašeho krému? Na tohle si dejte pozor!
elle.cz
Plove

 

Ozdobné

Ukažte, kdo je královnou všech moří. Výhodou tohoto modelu od české značky Plove, který je ozdoben křišťály od Preciosy, je jeho multifunkčnost. Stačí si k němu obléct saténové kalhoty s vysokým pasem nebo pouzdrovou slip sukni a model na letní večírek je rázem hotový.

 

Overall Office

 

S průstřihy

Jedním z nejvýraznějších trendů pro plavky roku 2021 jsou právě průstřihy. Vypadají rafinovaně, drze a sexy na komukoliv. Jejich nevýhodou ale je, že se v nich neopálíte rovnoměrně. Proto se víc hodí na party k bazénu než pro celodenní pobyt na pláži. Plavky s průstřihy dělá i česká značka Overall Office.

 

Kostka

 

Kostka

Styl, který milovala už Brigitte Bardot, je zkrátka nesmrtelný. Skvělé na černobílé kostce, které se v angličtině říká „gingham" je, že vypadá dobře na opálené i bledé pleti. Vršek od bikin můžete nosit jako top, stačí navrstvit několik zlatých řetízků.

 

Colorblock

 

Colorblock

Podle platformy Lyst celosvětově stoupl zájem o plavky, které jsou složené z odstínů, co stojí ve vzájemném barevném protikladů. Skvělé také vypadá koupací úbor tón v tónu: jeden tmavší, druhý světlejší. Na večer si k takovým plavkám oblečte široké džíny, šátek do vlasů a náramek z mušlí na nohu.

Mohlo by se vám líbit

MUST HAVE: 7 UDRŽITELNÝCH PLAVEK NA S/S 2021

Užijte si letní styl bez výčitek. Econyl, mrtvá lycra a další materiály… Nebo dokonce bio odbouratelné obaly. Udržitelné značky plavek nabízí update plavkového arzenálu bez kompromisů.
elle.cz