Pro plážové minimalistky

COS představuje kolekci plavek na tuto sezonu ve znamení minimalistických tvarů a nových odstínů. Od modelů s asymetrickými výstřihy v jemné levandulové, bílé a světle modré po výrazné kousky v sytě vínové barvě nebo moderní kraťasy nejen na pláž… 

Collection of Style neboli COS je rájem pro všechny vyznavače kvalitní módy. Vyznačuje se minimalistickým provedením svých módních návrhů, ve stejném duchu je koncipován i interiér butiku v pražské Pařížské ulici. Prioritou značky COS je vytvářet dobře padnoucí oblečení z kvalitních materiálů pro širokou veřejnost. Mezi použitými materiály se objevují tradiční bavlna, vlna, ale také například různá umělá vlákna připomínající vzhled neoprenu. Oděvy jsou navrženy s velkou citlivostí a smyslem pro detail. Značka se snaží spíše o decentní módu, která ovšem vyniká svým zpracováním. Modernost daných návrhů se vyznačuje použitím povrchové úpravy, materiálu i barvy. 

 

Prvořadá je nadčasovost, móda COS jako kvalitní základ šatní skříně každého z nás, který budeme moct nosit déle než jednu sezonu.
plavky

EBC promo