REKLAMA

Exkluzivně: Christian Louboutin představil novou limitovanou kolekci

REKLAMA

Francouzský módní návrhář luxusní obuvi Christian Louboutin je pro všechny milovnice vysokých podpatků pojmem. S nadsázkou se mu říká král červených podrážek, protože všechny jeho ikonické boty mají jako podpis právě rudé podrážky. Svou značku založil v roce 1991 v Paříži, ale předtím má za sebou dlouhou kariéru ve světových módních domech jako je Chanel nebo Saint Laurent. Dnes jeho butiky najdete ve více než 30 zemích po celém světě. A Praha není výjimkou! Proto máme obrovskou radost, že vám jako první můžeme představit jedinečnou limitovanou kolekci Cabaraparis, která vznikla jako pocta jeho milovanému městu.

Říká se, že doma je nejlépe. A přesně tímto citátem se řídil i monsieur Louboutin, když přemýšlel o nové kolekci. Paříž je jeho láska. Narodil se tu a má na toto nádherné město na břehu řeky Seiny krásné vzpomínky. Koncem února zde v proslulém paláci Palais de la Porte Dorée odstartovala jeho retrospektivní výstava, v rámci které si návštěvníci mohou prohlédnout to nejlepší z jeho tvorby. 

 

Christian Louboutin
Info ikona
Paříž je moje múza.

 

„Paříž je moje múza,” vysvětluje sám velký obuvník „Je to jedno z nejkrásnějších měst na světě s nádhernou architekturou, lidmi i jídlem. V nové kolekci Cabaraparis jsem chtěl zachytit všechny tyto její dechberoucí skutečnosti.”

Jedná se o pátou řadu limitované série Christian Louboutin’s Cabas je i tato je poctou řemeslné zručnosti. Na kolekci tentokrát módní návrhář spolupracoval s talentovanou ilustrátorkou a přítelkyní, Hélène Tran, která spolu s ním zachytila jedinečnou atmosféru města.

 

Christian Louboutin
Info ikona

 

„Poprvé jsme se setkali Hélène asi před 30 lety, když pracovala pro prestižní módní magazín. Kreativně jsme si dokonale sedli,” vysvětluje módní návrhář Christian Louboutin „Je to sice umělkyně, ale zároveň si ji troufnu označit jako precizní detailistku, a to se mi na její práci vždycky líbilo. Oba sdílíme stejnou vizi imaginární Paříže jako fantastického města. Miluji, jak dokázala moje představy zhmotnit.”

ELLE
Info ikona

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. (Akce platí pouze pro ČR.)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA