REKLAMA

Love Beauty and Planet: Aby byl váš den o něco krásnější

 


Na začátku měla značka Love Beauty and Planet jeden cíl… Dát více krásy a věnovat trochu lásky naší planetě. Založila ji skupina podobně smýšlejících lidí, kteří věří, že dobře vypadat a konat dobro jde ruku v ruce. Jde o nadšence pro fantastické kosmetické přípravky, takové, které s radostí také sami používají a vyrábí je způsobem, na který jsou hrdí. 

A jaká je hlavní ingredience jejich blahodárných produktů? Dobro. A mimo to samozřejmě i další udržitelné a organické složky, které pocházejí z nejrůznějších koutů světa. Partneři, které si vybírají, navíc pomáhají podporovat práci za férovou mzdu a zajišťovat etické zdroje esenciálních olejů a esencí. 

 

Love Beauty and Planet
Info ikona

 

Love Beauty and Planet pracuje na snížení dopadu na životní prostředí. Společnost si proto dala závazek několika cílů, ke kterým vykročila sice malými, zato ale rozhodnými a trvalými krůčky: 

Lahve vyrábí ze 100% recyklovaného plastu a jsou i dále recyklovatelné 
Upřednostňuje organické přírodní ingredience  
Používá eticky a udržitelně získané složky  
Nikdy netestuje na zvířatech  
Složení je čistě veganské  
Čestně počítá naši uhlíkovou stopu 

V Love Beauty and Planet si přejí, aby jejich uhlíková stopa byla tak malá, jako by ani nebyla. Ale každá činnost za sebou nějaké důsledky zanechává. Takže dokud nenajdou způsob, jak nenechávat žádné stopy, budou emise CO2 na každém kroku propočítávat a za nedodržení svých cílů si uloží uhlíkovou daň. Tyto peníze využijí na podporu programů třetích stran, které mají za cíl snížit objem odpadu na skládkách a celkové emise uhlíku. Chcete jim v tomto snažení alespoň trochu pomoci, a to ještě jinak než samotnou kopí produktů? Co takhle začít jezdit na kole?  

 

Love Beauty and Planet
Info ikona

 

Dopravte se na ELLEphorii s Nextbike a udělejte něco pro sebe i planetu. Sledujte influencery Love Beauty and Planet, kteří budou brzy sdílet kódy na bezplatnou jízdu! 

Více o kosmetice i Love Beauty and Planet se dozvíte na webu: www.lovebeautyandplanet.com A Love Beauty and Planet  uvidíte i na eventu ELLEphoria 22.-24. října, který se bude konat v Event Space 4. patro v Máji v Praze. Vstupenky koupíte na webu ellephoria.cz

REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA