NOVÉ NESPRESSO VERTUO PŘEKVAPÍ NÁROČNÉ

 

V návaznosti na úspěch systému Vertuo v mnoha zemích Severní Ameriky, Evropy a Asie je tato řada nově k dispozici i v České republice a na Slovensku, kde téměř 80 % konzumentů kávy preferuje právě větší šálek kávy a často zahajuje svůj den nápojem o objemu více než 180 ml. Díky systému Vertuo je možné vychutnat si větší šálky kávy připravené doma v kvalitě, kterou je značka Nespresso proslulá.

Systém Vertuo využívá technologii Centrifusion™ a řadu kapslí různých velikostí. Díky unikátnímu čárovému kódu na každé kapsli kávovar rozpozná, jakou kávu připravuje, a upraví parametry louhování tak, aby vznikla kvalitní černá a chuťově plná káva završená hedvábnou a vydatnou vrstvou cremy. K dispozici je kávovar Vertuo Next, který se ovládá jednoduše stisknutím jednoho tlačítka a využívá technologii Centrifusion™.

 

Nespresso
Info ikona

 

Nová řada kávovarů dokáže připravit kávy 5 různých velikostí: Carafe Pour-Over Style (535 ml), Mug (230 ml), Gran Lungo (150 ml), Double Espresso (80 ml) a Espresso (40 ml). Milovníci kávy si mohou vychutnat 33 výjimečných káv. Kapsle různých velikostí umožňují připravit nápoje o různém objemu, ovšem vždy z pečlivě mísených a opražených zrn, které zajistí kvalitní zážitek. Ať už chcete okouzlit své přátele během brunche nebo si dát rychlé espresso po obědě, systém Vertuo nabízí všestrannost pro všechny chuťové preference a okamžiky s kávou.

 

Nespresso
Info ikona

 

Udržitelnost je v srdci všeho, co společnost Nespresso dělá, stejně jako závazek pozitivním způsobem ovlivnit životy lidí i naši planetu. V souladu s tímto přístupem jsou všechny kávové kapsle Nespresso, včetně těch v řadě Vertuo, vyrobeny z hliníku jako nekonečně recyklovatelného materiálu, který dokonale chrání čerstvost, kvalitu a chuť kávy. Společnost Nespresso investuje značné prostředky do svého recyklačního programu, aby bylo recyklování použitých kapslí pro její spotřebitele maximálně jednoduché a pohodlné. Kromě toho jsou všechny systémy Nespresso vybaveny energeticky úsporným režimem nebo funkcí automatického vypnutí, aby minimalizovaly spotřebu energie.

Kávovary Vertuo Next se navíc dodávají v recyklovatelném balení vyrobeném z 95 % z recyklovaného materiálu. Toto inovativní balení bude do konce roku 2021 nasazeno u všech kávovarů Nespresso. Samotný kávovar Vertuo Next je vyroben z 50 % z recyklovaného plastu.

Více o Nespresso Vertuo se dozvíte na webu: www.nespresso.com A Nespresso uvidíte i na eventu ELLEphoria 22.-24. října, který se bude konat v Event Space 4. patro v Máji v Praze. Vstupenky koupíte na webu ellephoria.cz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA