REKLAMA

Huawei uvedl na trh skládací telefon HUAWEI Mate Xs

Véčka slaví velký návrat! Pokud jste stejně jako my milovali tento druh telefonů, máme pro vás skvělou zprávu: Huawei představil Mate Xs. Telefon, který je plný nejnovějších technologií a je považován za nejmodernější zařízení Huawei s vylepšeným designem. Smartphone, který poskytuje silný výkon a bezproblémový uživatelský zážitek. A bonus navíc? Dá se složit! Takže máte telefon i tablet v jednom. 

HUAWEI Mate Xs zvedá laťku díky silnějšímu připojení a integrované uživatelské zkušenosti. Je to nejrychlejší 5G smartphone ve své třídě.

Rozložte neomezené možnosti

HUAWEI Mate Xs poskytuje skutečný zážitek s FullView flexibilním displejem. Díky jedinečnému materiálu umožňuje displeji dosáhnout vynikající kvality obrazu, sytosti barev a jasu při zachování vysokého stupně trvanlivosti. 

Huawei

Špičkový výkon a fotoaparát

HUAWEI Mate Xs těží ze síly nejpokročilejší čipové sady, obsahuje integrovaný 5G modem, který mu umožňuje současně poskytovat silný výkon i 5G připojení. 

A co dámy nadchne ze všechno nejvíc, je výbava fotoaparátů. Díky speciálnímu systému čtyř kamer od světoznámé společnosti Leica budete mít perfektní selfie. Portréty jsou navíc ještě interaktivní, což umožňuje fotografovi a focenému pracovat na vytváření krásných snímků.

Předdefinovaný Multi-tasking

HUAWEI Mate Xs se dokáže přeměnit na mnohem větší digitální plátno díky tomu, že ohyb je zajištěn fyzickou sponou, kterou lze libovolně rozepnout pomocí přístupného tlačítka na bočním panelu. Skládací telefon nativně podporuje Multi-Window, což umožňuje zobrazení dvou aplikací vedle sebe a vzájemnou interakci. Text, obrázky a dokumenty lze přenášet stejně snadno jako přetahování obsahu z jedné aplikace do druhé. 

 

REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA