Beauty talk s Elizabeth Barbalich

Značka…

Úspěšná vědkyně se těsně před čtyřicítkou rozhodla změnit svůj život. Touha rozpustit stres ve zdravém životním stylu ji nakonec dovedla až k založení vlastní kosmetické značky Antipodes. Ta kombinuje unikátní ingredience z panenské přírody Nového Zélandu, nejnovější vědecké poznatky, udržitelnost a neuvěřitelné výsledky, které můžete vyzkoušet na vlastní kůži.

Koncept…

značky je dopřát ženám a mužům kdekoli na světě benefity z úžasné novozélandské přírody, která se ukrývá v každé lahvičce Antipodes.

Ingredience…

jsou základem, na kterém stavíme. Používáme  složky, jako je manukový med, avokádový a kiwi olej nebo fermentovaná kyselina hyaluronová. Zároveň veškeré účinky ověřujeme v nezávislých laboratořích. Stojí to spoustu peněz, ale chceme mít papír na to, co prodáváme.

Udržitelnost…

nevnímáme jako marketingový tah, ale jako samozřejmost. Proto jsou naše produkty ve skleněných a aluminiových obalech. Do budoucna chceme nahradit plastová víčka plně recyklovatelnými. Také velmi dbáme na výběr dodavatelů veškerých surovin, všechny je osobně známe. 

Mohlo by se vám líbit

Beauty talk s Terezou Popovič

Pokud sledujete českou podcastovou scénu, určitě vám neunikl příjemný alt Terezy Popovič, autorky podcastu Beautie, který nahlíží na kult krásy kolem nás. V civilním životě se tato brunetka ve společnosti Microsoft věnuje propojování byznysu s digitálními inovacemi a pro ELLE exkluzivně odkryla své oblíbené beauty hacky i to, bez čeho nikdy nevychází z domu.
elle.cz

Podpora…

státu je pro nás důležitá. Poskytuje nám dotace na výzkum a hodně fandí udržitelnosti. Naše předsedkyně vlády Jacinda Ardern je pro všechny ženy velkým vzorem a skvělou inspirátorkou.

Vůně…

našich produktů jsou velmi zásadní. Každý náš produkt podporuje, abychom se cítili šťastní a ve spojení sami se sebou.

Influencery…

neplatíme, věříme, že produkty by měli doporučovat lidé, kteří je skutečně používají. Třeba jako Cara Delevingne nebo Billie Eilish, jejíž make-up artistka Wendy Turner miluje Antipodes a pravidelně naše produkty používá před líčením.

Krása…

Pro mě znamená mít skvělou pleť v každém věku, vyzařovat zdraví a životní spokojenost. Je to celý balíček. K tomu, abyste byla krásná, potřebujete vyzařovat tu správnou energii.

Nejlepší rada…

Čtrnáct let jsem pracovala jako školitelka americké firmy, která poskytovala technologie na laparoskopické zákroky. Při práci s chirurgy jsem se naučila, že omyl  může stát někoho život nebo přinejmenším žalobu. Proto je velmi důležité přesně formulovat svoje požadavky a potřeby. 

Značka Antipodes letos oslavila 
18 let. Je to teenager, který vyrostl společně s mými dětmi.

 

Zdravá strava…

je pro mě zásadní. Právě teď mi nejvíce vyhovuje keto dieta, která pasuje k mému hektickému životnímu stylu. Ke snídani si dávám zeleninový džus a po zbytek dne jím spoustu bílkovin.

Sport…

cvičím každý den. I když mám jet lag a právě jsem přiletěla na druhý konec světa, vždycky si najdu čas na sport. Když jsem doma ve Wellingtonu, jdu si ráno na hodinku zaběhat do přírody nebo vyrazím s dcerou do posilovny. V zimě zase ráda lyžuji.

Moje beauty rutina…

vychází z toho, že každé dva týdny navštěvuji  chiropraktika, chodím na akupunkturu a alespoň deset minut denně medituji. Pak ráda používám naše anti-agingové a hydratační produkty, make-up Ilia nebo náš minerální pudr a rtěnku v krásně červeném odstínu Remarkable Red.

V životě…

je dobré udržovat rovnováhu a  obklopit se lidmi, na které je spoleh. Ať už je to manžel, nebo nejbližší kolegové, díky kterým firma skvěle funguje. 

Sleduji…

I když televizi nemáme, čas strávený v letadle ráda využiji k tomu, abych se podívala na dobrý seriál. Mám ráda Hru o trůny, Pána prstenů i Vikingy