Milníky úspěchu Gabriely Peacock

1. První práce

V šestnácti letech jsem dostala kontrakt u jedné z nejzásadnějších modelingových  agentur na světě, New Madison v Paříži, a rozjela svoji modelkovskou kariéru. Vyhrála jsem casting na tvář parfému Miss Arpels známé klenotnické značky Van Cleef & Arpels, psali o tom dokonce v našem Pardubickém deníku! (smích) Pak následovalo kolečko Paříž, Miláno, Kapské Město, Londýn. Žila jsem mnoho let v kufru.

2. Nejhorší zkušenost

Tak ta se váže také k modelingu. Jako mladá jsem  si tu práci užívala, dovolovala mi cestovat do zemí, kam bych se v životě nepodívala. Postupem času mi ale začalo vadit, že mě lidé vnímají jen jako hezké ramínko na šaty. Proto jsem nikdy nechtěla zestárnout jako modelka. Bylo smutné sledovat, jak holkám, kterým je přes třicet, pomalu přestávají chodit nabídky a ony začínají propadat chmurám. Dneska je naštěstí zcela jiná doba, skvělou kariéru můžete dělat klidně i po třicítce.

3. Studium v Británii

Když jsem se před třiadvaceti lety usadila v Londýně, přemýšlela jsem, který obor by mi byl nejbližší. Volba nakonec padla na výživu, ostatně všechny modelky hledaly způsob, jak být zároveň zdravá a štíhlá…  Každý okolo mě to řešil. Takže jsem nejprve vystudovala tříletý obor Naturopathic Nutrition a poté na Westminsterské univerzitě ještě Health Science. Zajímalo mě, jak výživa funguje na úrovni atomů a molekul. Že si máte dát brokolici místo dortu, je jasné asi každému, já chtěla vědět, jak funguje celý systém.

4. Práce pro královskou rodinu

Po absolutoriu jsem začala pracovat na holistické klinice Tima Evanse tady v Belgravii v  Londýně. Tim působil jako osobní lékař královny Alžběty II. a mnoha dalších výjimečných lidí. Byla to pro mě velká čest a skvělá příležitost.

5. Hvězdní klienti

Mezi moje klientelu patří nejčastěji ženy a muži od 35 let výš, kteří si přejí optimalizovat své zdraví a váhu. Pracovala jsem například s herečkou Joan Collins, moderátorem Piersem Morganem, zpěvákem Jamesem Bluntem, modelkami Jodie Kidd, Yasmin Le Bon, ale i britskou královskou rodinou včetně vnučky královny Alžběty II. princeznou Beatrice, která se stala mojí blízkou přítelkyní, a jsem dokonce kmotrou její dcery Iris.

Chcete si přečíst celý článek? V plném znění jej najdete v tištěném vydání dubnové ELLE na straně 74. Svůj výtisk si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.