Týdenní hitlist šéfredaktorky ELLE Valentiny Nízké

1. Móda: The Bumper Bag, JW Anderson

Kabelka, kterou chci už měsíce, ale nákup vázne na tom, že se absolutně nemůžu rozhodnout, po jaké barvě sáhnout. Baví mě úplně všechny varianty. Navíc The bumper bag nosí i samotná Dua Lipa. A kdo je v současné době víc cool než ona?

2. Doplněk: Osuška, PLOVE

Tropická vedra, která právě po celé Evropě zažíváme, znamenají jediné – víkendy u vody! A aby byly ještě radostnější, pořiďte si k nim osušku od české značky PLOVE, která vznikla ve spolupráci s ilustrátorkou Veronikou Zacharovou. 

3. Wellness: Pures CBD

Velmi osobní tip na menstruační bolesti. Od chvíle, kdy používám vodou rozpustné nano CBD Pures, jsem nemusela ani jednou sáhnout po růžovém prášku. Pures mi navíc fungují skvěle i v případě, že mě čekají stresující situace. Stačí si tinkturu půl hodiny před veřejným projevem/prezentací v práci/zkouškou ve škole kápnout pod jazyk a klidnější mysl na sebe nenechá dlouho čekat. 

Hitlist
Info ikona

4.Výstava: Wall street, Villa Pellé (do 7. srpna 2022)

Můj oblíbený výstavní prostor tentokrát představuje devět předních umělců, které pojí, ačkoli už se většina z nich věnuje volné tvrobě, společná histrorie v graffitti a street art komunitě. Díla od Jana Kalába, Michala Škapa nebo třeba Jakuba Matušky najdete ve všech třech patrech Villy Pellé stejně tak jako v přilehlé zahradě. Rozhodně stojí za návštěvu.

5. Seriál: Bílý Lotus, HBO Max

Nejde sice o žádnou novinku, ale žádný jiný seriál mě za poslední dobu tak nenadchl… Takže pokud jste ho ještě neviděli, rychle to napravte. Můžete se těšit na špičkové herecké výkony, perfeketně vystupňované drama, ale zároveň i záchvaty smíchu. A o hudbě složené pro tento seriál bych mohla básnit hodiny, protože to, do jaké míry dokresluje celý příběh, se nevídá často. 

PS: Chystá se už pokračování!

6. Beauty: Essie Gel Setter

Pokud si lakujete nehty sama doma, tak čtěte pozorně, představuji vám svůj největší objev v oblasti manikury. Tento gel setter dokáže to, co profesionálky z nejlepších salonů. Nehty budou vypadat úžasně klidně i deset dní. Navíc i urychluje shnutí laků, takže šetří čas na všech frontách. 

 

REKLAMA