Hygiena a zdraví nade vše!

Během všeobecného strachu z koronaviru je potřeba sebe i své okolí dobře chránit. Základní pravidla jako mýt si pečlivě ruce, nesahat si na obličej, nedotýkat se ostatních a omezit cestování na nezbytné minimum, jsou důležitou prevencí proti viru COVID-19. Vybrali jsme pro vás 6 must-have produktů, které se vám v následujících dnech budou určitě hodit. 

Exfoliační tekuté mýdlo na ruce, Body Reverence Aromatique, Aēsop,  815 Kč

Exfoliační tekuté mýdlo, které důkladně čistí pokožku rukou a zároveň jemně odlupuje ztvrdlou kůži. Zanechá tak ruce na dotek příjemně hladké, čisté a osvěžené.

Vitamin C, Ester-C Plus1000 mg, Ecce Vita, 464 Kč

Doplněk stravy s vitamínem C. Ester-C je revoluční forma vitamínu C. Je lépe absorbován buňkami. Významný antioxidant. Zlepšuje odolnost organismu proti infekcím a nepříznivým zevním vlivům. Ester-C je PH neutrální a nezpůsobuje podráždění žaludku.

Bylinný čaj Imuhelp, Ecce Vita, 180 Kč

Směs bylin na podporu přirozené obranyschopnosti imunitního systému. Třapatka nachová spolu s mateřídouškou podporuje dýchací systém. Bez černý, lípa srdčitá a růže šípková jsou antioxidanty a podporují imunitní systém. Tužebník jilmový a řemdihák plstnatý podporují přirozenou obranyschopnos­t těla.

Safety first!

 

Přírodní antibakteriální čistič na ruce s levadulí BIO, Dr. Bronner’s, 199 Kč

Účinná přírodní alternativa dezinfekce oproti běžným gelům na ruce. Čistí díky alkoholu získanému z fair trade vypěstované cukrové třtiny. Bio leandulový olej zanechá příjemnou vůni. Likviduje viry a bakterie na kůži, ale přitom nenarušuje ani nepoškozuje přirozenou bariéru pokožky. Velmi rychle se vstřebává.

Antibakteriální sprej na zubní kartáčky s kyselinou hyaluronovou, Hylodent, Profimed, 150 ml, 499 Kč

Antiseptický sprej na zubní kartáčky s kyselinou hyaluronovou. Účinně eliminuje patogenní bakterie, které ulpí na vláknech zubních kartáčků po čištění zubů. Obsahuje šalvěj a xylitol, má jemné mátové aroma.

Obnovující krém na ruce s ceramidy, CeraVe Repairing, 145 Kč

Po častém mytí rukou, vás trápí suchá a podrážděná pokožka? Zkuste obnovující krém na ruce, který intenzivně hydratuje, podporuje regeneraci kožní bariéry a zároveň zklidňuje podráždění.

ELLE TIP: Myjme si důkladně ruce, nedotýkejme se očí, nosu a úst, vyhýbejme se přeplněným místům, dbejme o čistotu kolem sebe. Nepanikařte.

ELLE Beauty Club doporučuje:
Zobrazit příspěvek na Instagramu
cara + magazin

ELLE PŘÍMO VE VAŠÍ SCHRÁNCE S POŠTOVNÝM ZDARMA

Nechcete přijít o nové číslo? Nechte si ho poslat domů. Výtisk vám doručíme až ke dveřím po celé České republice za stejnou cenu jako v obchodě, aniž byste museli platit poštovné. Stačí kliknout ZDE. (Akce platí pouze pro ČR.)