Jak na make-up podle Lady Gaga?

Text: Klára Dedková

Americká zpěvačka a nyní i herečka Lady Gaga opět zazářila. Tentokrát nemůžeme spustit oči z jejího make-upu z premiéry filmu Zrodila se hvězda. Podle našeho tutorialu můžete okouzlit své okolí stejně tak jako Lady Gaga okouzlila svět. Je to tak jednoduché.

  • PORCELÁNOVÁ PLEŤ

Správný odstín make-upu je základ u každého looku. Pokud však chcete podtrhnout svou nevšednost a sluší vám spíše studené tóny, zkuste make-up o odstín světlejší. Budete vypadat jako porcelánová panenka. Lady Gaga o tom ví své. Zkuste třeba dlouhotrvající make-up od Yves Saint Laurent Touche Éclat Le Teint. Ten tento úkol zvládne perfektně.

ebccara
  • VÝRAZNÉ OBOČÍ

I pokud máte velmi světlé vlasy, zvýrazněte své obočí a dodejte mu tak správný tvar. My doporučujeme Micro brow pencil od NYX. Její hrot je tak tenký, že se dostane téměř všude. Ne nadarmo se obočí říká rám obličeje. Pod jeho okraj naneste trošku rozjasňovače, který ho opticky pozvedne a dá vyniknout vašim očím. Ty totiž v dnešní premiéře hrají jednu z hlavních rolí. Obočí jen vedlejší, pardon.

ebccara
  • PŘIROZENÁ TVÁŘ

Bez konturování zkrátka budete vypadat trošku nemocně. Proto zvýrazněte svá líčka pomocí tvářenky ve světle růžovém odstínu. My se právě zamilovali do té od Narsu v odstínu Dolce Vita. Omladí vás nejméně o několik let a dokonale bude doplňovat výrazné líčení zbytku obličeje.

ebccara
  • HVĚZDNÝ PRACH

Dejte svým očím vyniknout pomocí zářivých stříbrných stínů. Je to jednodušší, než se na první pohled může zdát. Naneste je na celé pohyblivé oční víčko a nešetřete s nimi! Dokonalé budou třeba ty od Urban Decay v odstínu Moonspoon. Doplňte výraznými svůdnými umělými řasami a je to. Jen si dávejte pozor, možná vás lidé začnou oslovovat Gaga. 

ebccara
  • AND THE OSCAR GOES TO…

To nejlepší na konec. Cenu za hlavní roli vašeho make-upu získává červená rtěnka. Klasika, která nikdy nevyjde z módy. Klasika, která udělá ze ženy dámu. Klasika, které neodolá žádný muž. Dáme vám tip. Pokud ji chcete mít tak perfektně nanesenou jako Lady Gaga na premiéře, použijte konturovací tužku. Vizážisté doporučují voděodolnou tužku na rty se štětečkem od Lancôme. Odstín? Vermillon.

ebc

Slyšíte to? Bradley Cooper už na vás čeká za dveřmi :)